Головна » 2010 » Травень » 16 » Таврія завойовує Кубок України!
20:34
Таврія завойовує Кубок України!
Таврія, Металург Донецьк, Кубок УкраїниСімферопольська "Таврія" стала п'ятим клубом, який завоював Кубок України. У неділю кримчани в драматичному поєдинку обіграли донецький "Металург" - 3:2.
Спочатку здавалося, що "Таврія", набагато краще зіграла у другій частині сезону, не буде мати якихось проблем. Вже на другій хвилині Фещук відкрив рахунок, а під кінець першого тайму Ковпак, реалізувавши пенальті, довів перевагу кримчан до двох м'ячів - 2:0.
Проте після перерви картина на полі різко змінилася. "Металург", відчувши, що втрачати йому нічого, вирівняв становище і за чверть години до кінця основного часу зрівняв рахунок - 2:2.
Перелом настав вже в додатковий час. Спочатку "Таврія" залишилася в меншості - друге попередження отримав Джуричич. Але кримчани навіть у такій ситуації зуміли забити вирішальний м'яч. Його автором на 96-й хвилині став Лакі Ідахор.
3:2 - перемога "Таврії", яка завоювала трофей і отримала право зіграти в Лізі Європи.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 384 | Додав: Roland | Теги: кубок україни, таврія, металург донецьк | Рейтинг: 0.0/0