Головна » 2010 » Січень » 12 » Тевес надихає "городян"
08:50
Тевес надихає "городян"
Хет-трик Карлоса Тевеса приніс "Манчестер Сіті" перемогу над "Блекберном" з рахунком 4:1, після чого дружина Роберто Манчіні вийшла на четверте місце в чемпіонате.Тевес відкрив рахунок уже на 7-й хвилині: голкіпер "Блекберна" Пол Робінсон не зміг взяти м'яч у руки після подачі з кутового і дозволив Бенжані пробити з меж штрафного. Удар у нападаючого не вийшов, але тут як тут опинився Тевес, який і підправив снаряд у сітку. За шість хвилин до свистка на перерву відзначився захисник Майка Річардс, який сам почав гольову атаку гострим пасом на Бенжані, а потім завдав завершальний удар після того, як його партнер потрапив в штангу.После перерви в центрі уваги знову виявився Тевес. Форвард збірної Аргентини забив свій десятий гол у дев'яти матчах, закрутив м'яч у кут воріт на 49-й хвилині. Мортен Гамст Педерсен у відповідь розмочив рахунок, причому цей гол став першим у ворота "Сіті" з моменту приходу Манчіні на пост тренера в грудні. Втім, останнє слово залишилося за головним героєм вечора - Тевес точним ударом з кордону штрафного забив свій 12-й гол у прем'єр-ліги і встановив остаточний рахунок 4:1.
Uefa.com
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 459 | Додав: Roland | Теги: манчестер сіті, Тевес | Рейтинг: 0.0/0