Головна » 2010 » Травень » 12 » "Томь" приземлила "інопланетян"
05:52
"Томь" приземлила "інопланетян"
Томь, Сатурн, Чемпіонат Росії, футболТомь, Сатурн, Чемпіонат Росії, футболУ матчі 10-го туру чемпіонату Росії "Томь" на виїзді обіграла "Сатурн" з рахунком - 2:1. У першому таймі обидві команди не порадували глядачів яскравим і остроатакующім футболом - небезпечних моментів практично не виникало. Зате після перерви суперники додали в швидкості і вже через три хвилини після початку другого тайму рахунок був відкритий. Після передачі з флангу форвард Томичем Артем Дзюба прийняв м'яч у штрафному і пробив. Голкіпер господарів Віталій Чілюшкін м'яч відбив, але першим на добивання опинився Микола Гультяєв.
Пропустивши, господарі пішли вперед і створили цілий ряд моментів біля воріт Сергія Парейко. У підсумку цей штурм увінчався успіхом - Дмитро Кириченко прийняв м'яч після скидки партнера, увійшов до штрафної і пробив точно в кут. Підопічні Андрія Гордєєва продовжували йти вперед, могли забити ще, але у результаті пропустили самі. Все той же Дзюба прострілив з правого флангу, а що вийшов на заміну Сергій Корніленко вдало зіграв на випередження.
ісля цього успіху «Томь» піднялася на шосте місце в таблиці, а ось «Сатурн» відкотився на останнє місце.
Чемпіонат Росії. Прем'єр-ліга. 10-й тур
"Сатурн" - "Томь" - 1:2
Голи: Кириченко, 59 - Гультяєв, 48. Корніленко, 85.
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 409 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Томь, Чемпіонат Росії, сатурн | Рейтинг: 0.0/0