Головна » 2012 » Травень » 31 » Товариські матчі: Швеція обіграла Ісландію, Іспанія розгромила Корею
09:08
Товариські матчі: Швеція обіграла Ісландію, Іспанія розгромила Корею
зБ Іспанії, зБ Швеції, зБ Голландії, Євро-2012Національні збірні продовжують підготовку до Євро-2012. Суперник Україна збірна Швеції переграла Ісландію з рахунком 3:2. Рахунок відкрив Златан Ібрагімович вже на другій хвилині матчу - форвард скористався пасом Ларссона з флангу і завдав відмінний удар майже з лінії штрафної. Златан взяв участь і в другому голі, віддавши вивірену передачу на дальню штангу - простріл замкнув Тойвонен. Ще в першому таймі ісландці скоротили відставання в рахунку. Скюласон навісив з флангу, Мельберг втратив Сіхорсона, який головою переправив м'яч у кут.
У кінцівці зустрічі воротар ісландців Налдорссон допустив грубу помилку, вибивши м'яч прям на Вернблум. Той зробив точний заброс на Вільгельмссона в штрафну, а півзахисник "Аль-Хилял" в дотик пробив голкіпера. У компенсований час Ісландія відіграла ще один м'яч - після подачі кутового Йонассон пробив головою.

Швеція - Ісландія 3:2
Голи: Ібрагімович, 2 (1:0), Тойвонен, 15 (2:0), Сіхорсон, 29 (2:1), Вільгельмссон, 81 (3:1), Йонассон, 93 (3:2)
Швеція: Ісаксон, Мельберг, Олссон (Антонссон, 81), Гранквіст, Сафарі, Кельстрем (Вернблум, 46), Ельм (Холмен, 62), Тойвонен, Ларссон (Байрам, 46), Ібрагімович (Вільгельмссон, 63), Росенберг (Хейс , 46)
Збірна Іспанії грала проти корейців напіврезервним складом - знову не було гравців "Барселони" і "Атлетика". Однак це не завадило "червоної фурії" розгромити Корею. Рахунок відкрив Фернандо Торрес, відгукнувшись на закид у штрафну Бено. В кінці першого тайму Та Хун Кім рахунок зрівняв, але друга половина була повністю за іспанцями - спочатку пенальті, призначений за гру руками, реалізував Хабі Алонсо. Потім Санті Касорла обдурив корейського воротаря і стнеку, забивши низовим ударом зі штрафного. Оформив розгром Альваро Негредо.

Іспанія - Корея 4:1
Голи: Торрес, 11 (1:0), Кім, 43 (1:1), Хабі Алонсо, 53 (2:1), Касорла, 58 (3:1), Негредо, 82 (4:1)
Голландці в Роттердамі переграли міцну збірну Словаччини. На початку гри Афеллай прострілив з флангу, а Салата зрізав м'яч в ближній кут. У другій половині ван дер Ваарт підхопив м'яч в штрафний і відправив його повз вийшов далеко Мухи.

Голландія - Словаччина 2:0

Голи: Салата, 8 (автогол), ван дер Ваарт, 75
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 701 | Додав: Roland | Теги: Євро-2012, зБ Швеції, зБ Іспанії, зБ Голландії | Рейтинг: 0.0/0