Головна » 2010 » Січень » 15 » "Тренер правильно посадив мене на лаву"
12:51
"Тренер правильно посадив мене на лаву"
Давид Вілья, Нікола Жигіч, Валенсія, Кубок ІспаніїНападаючий "Валенсії" Давид Вілья висловився на підтримку головного тренера команди Унаї Емері після нічиєї в матчі-відповіді з «Депортіво» (2:2), що закрила «кажанів» дорогу в 1 / 4 фіналу Кубка Іспанії.
«Дуже важко грати в кожному матчі, коли клуб виступає на три фронти. Не люблю ротацію, але рішення тренера випустити на поле Жигич повністю виправдано, адже Ніко забив два м'ячі », - цитує Вілью AP.
У кубковому матчі Вілья вийшов на поле лише на 82-й хвилині, замінивши Вісенте Санчес. Місце єдиного форварда з перших хвилин замість нього зайняв Нікола Жигіч, який забив голи на 11-й і 29-й хвилинах зустрічі.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 418 | Додав: Roland | Теги: Нікола Жигіч, валенсія, Кубок Іспанії, Давид Вілья | Рейтинг: 0.0/0