Головна » 2010 » Січень » 21 » Триває тренувальний збір до турецької Анталії тренерів та гравців футбольного клубу «Арсенал»
08:52
Арсенал Київ, Іонуц Мазілу, Чуннам ДрегонсУ вівторок ввечері «каноніри» провели вже другий спаринг-матч з корейськими футболістамі.На Цього разу суперником киян була команда «Чуннам Дрегонс», яка займає в чемпіонаті Південної Кореї 6-е місце.
Матч вийшов видовищним і красивим. Обидва тайму у воротах «Арсеналу» відстояв Віталій Рева. У першому таймі склад «канонірів» був таким: Матюхін, Шершун, Симоненко, Ільницький, Хомин, Жоземар, Романчук, Воробей, Рибальченко. У другому таймі склад команди змінився: Міколюнас, Євсєєв, Литовченко, Романчук, Нечай, Мазілу, Заваров-молодший, Симоненко, Єщенко, Грицай.
Перевага в грі українські футболісти реалізували ближче до кінця гри: на 79-й хвилині Іонуц Мазілу головою забив красивий гол у ворота корейської команди. Отже, друга перемога над командою корейської, цього разу - 1-0.
Як повідомив тренерський штаб київських «канонірів», у найближчі дні «Арсенал» зіграє спаринг-матч з футбольною командою з Тамбова (Росія). Не виключено, що ще однією командою для спарингу буде також один з російських клубів, які перебувають на зборах в Туреччині.
fcarsenal.com.ua
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 566 | Додав: Roland | Теги: Іонуц Мазілу, Арсенал Київ, Чуннам Дрегонс | Рейтинг: 0.0/0