Головна » 2010 » Січень » 17 » U-16: українці треті в Мінську
20:01
U-16: українці треті в Мінську
збірна україниУкраїна (U-16) - Молдова (U-17) - 4:2
Україна (U-16) - Молдова (U-17) - 4:2
Голи: 0:1 Мірза (7), 0:2 Діма (45), 1:2 Хобленко (53), 2:2 Хобленко (60), 3:2 Череда (69), 4:2 Хобленко (80 +1 ).
Чотири голи за двадцять хвилин
У суботу, 16 січня, юнацька збірна України, складена з футболістів 1994 року народження, вольова здобула перемогу в матчі за третє місце на міжнародному турнірі, що проходив у Мінську. «Синьо-жовті» опинилися у ролі наздоганяючого вже на сьомій хвилині зустрічі, а на початку другого тайму пропустили знову. Втім, по перерві молдовани заробили вилучення, чим урешті-решт і скористалися наші юнаки.
Хет-трик Хобленка
Тридцяти хвилин українськім гравцям, молодшим на рік за інших учасників змагань, вистачило, щоб перевернути ситуацію з ніг на голову. Хет-трик київського динамівця Олексія Хобленка та гол представника донецького «Шахтаря» Олексія череди забезпічілі підопічним Юрія Мороза перемогу у матчі, а з нею і третю підсумкову позицію. Варто додати, що капітана нашої збірної, гірника Владлена Юрченка організатори визнали найкращим півзахисником турніру.
В очікуванні кваліфікації
Нагадаємо, що для синьо-жовтих цей турнір став одним з етапів підготовки до кваліфікації Євро-2011 (U-17), яка стартує у жовтні. У рамках відбору українці зустрінуться з представниками Нідерландів, Латвії та Сан-Марино.
Міжнародний турнір (Мінськ, Білорусь)
16 січня
Матч за 7-е місце. Білорусь (U-17) - Азербайджан (U-17) - 5:0.
Матч за 5-е місце. Литва (U-17) - Латвія (U-17) - 0:0 (пен.5: 4).
Матч за 3-є місце. Україна (U-16) - Молдова (U-17) - 4:2.
Фінал. Росія (U-17) - Бельгія (U-17) - 2:0.
Інформ-служба ФФУ
Категорія: Збірна України | Переглядів: 400 | Додав: Roland | Теги: збірна України | Рейтинг: 0.0/0