Головна » 2011 » Січень » 10 » У 1 / 32 фіналу Кубка Франції вилетіла половина вищого дивізіону
22:28
У 1 / 32 фіналу Кубка Франції вилетіла половина вищого дивізіону
1 / 32 фіналу, Кубок Франції, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу«Марсель» став десятим клубом вищого дивізіону Франції, що припинив боротьбу в Кубку країни вже в 1 / 32 фіналу. Виступаючи основним складом, якщо не вважати заміни воротаря Манданда на Андраде, він поступився на виїзді клубу другого ешелону «Евіан». Рахунок - 3:1 (Барбоза, 12. Сагбо, 15. Берига, 86 - Камбон, 59 - у свої ворота).
У результаті встановлено рекорд: ще ніколи відразу десять команд еліти - рівно половина дивізіону - не вибували з Кубка Франції на такій ранній, першою для них стадії розіграшу.
Раніше із змагання вилетіли «Осер», «Монако», «Тулуза», «Монпельє», «Сент-Етьєн», «Валансьєн», «Арль-Авіньон», «Ланс» і «Кан». Тільки два останні клубу поступилися представникам класу найсильніших - «ПСЖ» і «Ліону» відповідно.
У недільних зустрічах з участю клубів D-1 були зафіксовані такі результати: Ісси-ле-Муліно (D-6) - Брест - 0:1 (Марсьяль, 99). Орійяк (D-4) - Нансі - 2:2 (Ларбі, 50, 65 - Фере, 20. Айдара, 40), пенальті - 3:4. Ренн - Канн - 7:0 (Тетта, 15, 64. Монтаньє, 20,24. М'Віла, 30. А. Камара, 69. Браімі, 77).
Олександр Просвіт, Спорт-Експрес
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 359 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола, Кубок Франції, 1 / 32 фіналу | Рейтинг: 0.0/0