Головна » 2010 » Квітень » 8 » У півфіналі - тільки Прем'єр-ліга
11:23
У півфіналі - тільки Прем'єр-ліга
кубок росії півфінал, футболСтали відомі обидві півфінальні пари Кубка Росії
Пітерський «Зеніт» став останнім півфіналістом Кубка Росії, перегравши у середу на своєму полі Тверську «Волгу» з рахунком 2:0.
На початку матчу команда з другого дивізіону російської першості успішно стримувала атаки підопічних Лучано Спаллетті, але на 25-й хвилині рахунок все-таки був відкритий: пенальті впевнено реалізував угорський півзахисник «Зеніту» Саболч Хусті.
У другому таймі пітерці також володіли перевагою, що призвело до 2-го голу, який був забитий на 59-й хвилині. Володимир Бистров вдало пробив з ходу з-за меж штрафного майданчика, і м'яч потрапив точно в нижній кут воріт «Волги». До фінального свистка «Зеніт» мав безліч можливостей довести рахунок до великого, але голів більше забито не було.
У півфіналі суперником «Зеніту» стане пермський «Амкар», який пройшов чвертьфінальну стадію без боротьби, оскільки з турніру був знятий клуб «Москва». Другу пару півфіналістів складуть Владикавказ «Аланія» і Новосибірська «Сибір».
Півфінальні матчі намічені на 21 квітня, а володар Кубка Росії-2010 буде визначений 16 травня за підсумками фінального поєдинку, який пройде в Ростові-на-Дону.
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 334 | Додав: Roland | Теги: Футбол, кубок росії півфінал | Рейтинг: 0.0/0