Головна » 2010 » Квітень » 11 » У приголомшливому по напруженню поєдинку Байєр і Баварія найсильнішого не виявили
13:51
футбол, Баварія, Байєр, Бундесліга, Арьер Роббен, Артуро ВідальУ що грають в цей суботній вечір на леверкузенський «Бай-Арена» «Байєра» і «Баварії» ще перед стартовим свистком намітилося щось спільне - обидва їх «геополітичних конкурента» в Бундеслізі свої матчі програли
Баварські футболісти вже знали, що «Шальке» програв у Ганновері, а це означало, що перемога над «Байєром» збільшила б відрив Мюнхена від Гельзенкірхена на 4 очки - значне, погодьтеся, відстань на фініші першості. Якщо не золоте, то вже злегка позолочене.
«Байєр» ж, ще недавно прагнув до чемпіонства у компанії «Баварії» та «Шальке», тепер сконцентрований на тому, щоб захистити свою лігочемпіонівська рядок у таблиці від зазіхань дортмундської «Борусії», яка, у свою чергу, поступилася «Майнц». Перемога над «Баварією» забезпечувала леверкузенці такий же 4-х очковий відрив від конкурента з Дортмунда.
Перший тайм команди провели в обосічний цікавій боротьбі. Не можна сказати, що швидкості зашкалювали, але моменти, тим не менше, виникали часто, і ігрова ініціатива перетікала з ноги в ноги. Причому, якщо в першій половині тайму більше задачок обороні супротивника ставили футболісти «Баварії» (можна, наприклад, згадати неприємний для кіпера господарів удар у дальній кут від Маріо Гомеса), то ближче до перерви «запалював» вже «Байєр».
На 32-й хвилині швейцарський дует «Байєра» Барнетта-Дердійок ледь не спорудив гол у ворота Бутт - перший навісив зліва, другий класно пробив головою в дальній кут, але в неймовірній стрибку воротар «Баварії» відвів загрозу від своїх воріт. А менше, ніж через 10 хвилин, Барнетта, зневірившись побачити гол у виконанні партнерів, вирішив завершувати момент сам. Отримавши на правому краю штрафного прекрасну передачу від Тоні Крооса, півзахисник «Байєра», якому в цей момент не заважав жоден баварець, здорово зарядив з правого - м'яч дзвінко відобразила штанга
Друга 45-хвилинка вийшла ще цікавішим і багатшим на гострі моменти. А почалося все з гола «Баварії». Через п'ять хвилин після відновлення гри захисник «Байєра» Гонсало Кастро не знайшов законних методів боротьби з фінтящім у штрафному Франком Рібері і просто-напросто збив француза, очікуючи, що ніхто цього не помітить. Помітили. До точці підійшов Роббен і через мить вже святкував гол, грамотно розвівши воротаря і м'яч по різних кутах - 1:0 повела «Баварія».
Слідом за голом глядачі побачили розсип стовідсоткових моментів біля обох воріт. Спочатку Кроос зарядив у лічених сантиметрах над поперечиною, потім Рібері ледь не покарав кіпера господарі, Рене Адлера, за не дуже впевнені дії на виході, ну а Кісслінг довів видовище до апогею - після його удару головою м'яч потрапив у штангу, від неї в спину Йоргу Бутт, а потім, вже стрибаючи на лінії воріт, ледь цю саму лінію не перетнув. «Ледь», як відомо, не вважається, і невдачливий «Байєр» в той момент багато пошкодували.
Як з'ясувалося, даремно. Всього через дві хвилини леверкузенці зрівняли рахунок. Виконавши штрафний, Кроос знову потрапив у штангу (!!!), і якщо Кісслінг добити м'яч у сітку перешкодив ван Бюйтен, то Відаля ніхто перешкодити вже не міг - 1:1.
І знову почалися «гойдалки» довжиною в тайм! На найнебезпечніший удар Роббена (постріл голландця не без зусиль парирував Адлер) «фармацевти» відповіли уколом Крооса. А під завісу зустрічі баварці примудрилися спорудити моменти біля обох воріт!
На 90-й хвилині Демічеліс, що називається, у своєму стилі віддав прямо перед своїй штрафній передачу ... Дердійок! Швейцарець вирвався на побачення з Бутт і спробував того перекинути - але досвідчений кіпер «Баварії» та нагодився йому на допомогу ван Бюйтен зуміли нейтралізувати загрозу.
А на другій доданій хвилині «Баварія» загрожує вже чужих воріт. Роббен на своєму правому фланзі впевнено обійшов Кадлеца, вбіг до штрафного і прострілив в центр, на Мюллера. Той на прийомі здорово перекинув м'яч через Сарпі і останній, як здалося, притримав форварда «Баварії» за руку, ніж перешкодив того, як слід, завдати удару. Момент із серії - на розсуд судді. Суддя пенальті не поставив.
Таким чином, нічия стала справедливим результатом красивого матчу, поразки в якому ні «Байєр», ні «Баварія» не заслуговували. Не заслуговувала кончини й інтрига кінця сезону в Бундеслізі - вона ще поживе ...
«Байєр» - «Баварія» - 1:1
Голи: Відаль, 59. - Роббен, 51 (з пенальті).
«Байєр»: Адлер, Кастро (Сарпай, 52), Фрідріх, Кадлец, Райнарц, Відал, Барнетта, Бендер, Кроос, Дердійок, Кісслінг.
«Баварія»: Бутт, Лам, ван Бюйтен, Демічеліс, Бадштубер, ван Боммель (Праньіч, 83), Швайнштайгер, Рібері, Роббен, Оліч (Т. Мюллер, 57), Гомес (Клозе, 80).
Попередження: Відаль, 30. - Бадштубер, 31. Т. Мюллер, 76. ван Боммель, 79. Швайнштайгер, 84.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 370 | Додав: Roland | Теги: Артуро Відаль, Байєр, Арьер Роббен, Футбол, бундесліга, Баварія | Рейтинг: 0.0/0