Головна » 2010 » Січень » 28 » У "Севільї" горе
13:39
У "Севільї" горе
Маноло Хіменес, Івіца Драгутіновіч, Севілья, Чемпіонат ІспаніїГоловний тренер «Севільї» Маноло Хіменес підбив підсумки матчу-відповіді 1 / 4 фіналу Кубка Іспанії проти «Депортіво» (0:1) і розповів про травму захисника Івіци Драгутіновіча.
«Ми повинні були чинити на суперника більший тиск, чого в першому таймі зробити не вдалося. У другому таймі у нас були моменти, і ми могли перемогти. Однак після першого тайму це було б несправедливо. Коли суперник забив, це змінило весь хід матчу.
Що стосується травми Драгутіновіча, то він зламав ребро і пропустить в самому кращому випадку близько 20 днів », - цитує Хіменеса Goal.com.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 409 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат Іспанії, Маноло Хіменес, Івіца Драгутіновіч, севілья | Рейтинг: 0.0/0