Головна » 2010 » Лютий » 10 » У воротах німців побувало три м'ячі
19:00
У воротах німців побувало три м'ячі
футбол, Дніпро, Олексій Бєлік, Мюнхен-1860Ігрову програму другого зимового збору «Дніпро» завершив контрольним матчем з командою «Мюнхен-1860». Зауважимо, що нашим хлопцям протистояв не основний склад клубу другої бундесліги, а колектив U-23, а й дніпряни в основній своїй масі не досягли цього віку.
Зустріч вийшла багатою на гольові моменти, при цьому рахунок цілком могли відкрити німці. На 6-й хвилині їх форвард після позиційної помилки Клімавічюс опинився один на один з Боровиком, але Євген виручив нашу команду. Через чверть години Боровик знову залишився віч-на-віч з суперником, але на цей раз м'яч пройшов повз ворота. А на 25-й хвилині голкіпер «Дніпра» виявив свою майстерність, відбивши прицільний удар метрів з 18-ти.
Дніпропетровці більш дбайливо поставилися до своїх гольовим шансам, хоча перші з них втратили. Бартулович пробив з-за меж штрафного після того, як німецькі захисники винесли м'яч, і воротар лише з другої спроби впорався із м'ячем. Зате потім у ворота «Мюнхена» влетіло три м'ячі! На 31-й хвилині Бартуловіч подав зі штрафного, і алексей Бєлік точно пробив головою. Через три хвилини Сергій Назаренко обіграв в середині поля двох суперників, просунувся трохи вперед до воріт і завдав соковитий дальній удар - 2:0. А на 40-й хвилині Сергій Самодін чітко реалізував пенальті, призначений за гру рукою.
Друга половина матчу, якщо брати до уваги створені моменти, стала дзеркальним відображенням першого тайму. Почалася вона з серії гострих епізодів у німецьких воріт. На 51-й хвилині Пашаєв пройшов правим флангом, але Бєлік, замикав його передачу, пробив у захисника. Незабаром Олексій замикав простріл вже зліва у виконанні Каверіна, але його удар парирував воротар. А на 60-й хвилині кілька спроб добити м'яч у метушні, що виникла після подачі кутового, не увінчалися успіхом.
Завершальний відрізок матчу залишився за «Мюнхеном». Протягом трьох хвилин м'яч тричі міг опинитися у воротах Шеліхова. В одному випадку на допомогу прийшла штанга, в іншому нашу команду виручив голкіпер, який зреагував на удар з 3-х метрів, у третьому - м'яч пройшов поруч зі штангою після удару метрів з 18-ти. І все ж таки розпечатати ворота «Дніпра» суперник зумів. На 82-й хвилині німцям вдалася гарна контратака, в кінці якої двоє гравців опинилися проти одного захисника, і Шеліхов нічого не міг вдіяти з ударом в упор з кута воротарської. Фінальний свисток означав закінчення не тільки цього матчу, а й усього збору. Сьогодні ввечері наша команда повернеться до Дніпропетровська.
Дніпро - Мюнхен-1860 - 3:1
«Дніпро»: Боровик Євген (Шеліхов Денис, 71) - Пашаєв Павло, Клімавічюс Лінас, Холек Маріо, Бартулович Младен - Каверін Віталій, Шахов Євген, Назаренко Сергій (Карноза Артур, 57), Льопа Дмитро - Олексій Бєлік, Самодін Сергій.
Голи: Бєлік (31), Назаренко (34), Самодін (40, пен.),? (82).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 381 | Додав: Roland | Теги: Дніпро, Олексій Бєлік, Футбол, Мюнхен-1860 | Рейтинг: 0.0/0