Головна » 2012 » Жовтень » 17 » Україна 0:1 Чорногорія - прощавай, чемпіонат світу?
09:08
Україна 0:1 Чорногорія - прощавай, чемпіонат світу?
збірна Чорногорії з футболу, збірна України з футболу, Деян Дамьяновіч«Ми приїхали вигравати», - сказав перед грою головний тренер збірної Чорногорії Бранко Брновіч. І слово своє стримав.
Не знаю, як пояснити і описати побачене без використання нецензурної лексики. Звичайно, збірна України слабка, але щоб настільки ... Ганьба. Провал. Фіаско.
Андрій Баль після поєдинку з Молдавією зі стартових хвилин випустив на поле пару форвардів Девич - Селезньов. В іншому ж склад був цілком передбачуваний, тільки замість Ярмоленка вийшов Гусєв, а позицію правого захисника закрив молодий Бутко.
Збірна України почала досить жваво, вже на перших хвилинах синьо-жовта дружина заробила кілька штрафних і кутових. Які показали, що стандартні положення ми досі використовувати толком не навчилися, ніякої небезпеки вони не принесли.
Перший удар по воротах українці завдали лише на 14-ій хвилині - Олег Гусєв неточно пробив головою. Тут же Коноплянка низом відправив м'яч у руки голкіперу. Коноплянка - це окрема розмова. Дуже слабкий матч видав лівий півзахисник збірної України. Що ні удар - то здалеку і в руки воротарю, з передачами справа взагалі не заладилося. Особливо порадували коментатори, які після явно неточного пасу Євгена заявляли: «ну дуже тонко хотів зіграти Коноплянка» ... Цікаво, чому не можна назвати корявий пас корявим пасом?
У середині першого тайму збірна України отримала право на відмінний штрафний удар. Майже по центру воріт, прямо біля кордону штрафного майданчика, позиція царська! У м'яча стовпилися Девіч, Коноплянка, Ротань ... У підсумку, бив останній. Бив низом і несильно, м'яч прослизнув під стінкою, в останній момент зачепив ногу когось із гравців збірної Чорногорії, змінив траєкторію руху і покотився у ворота ... Але голкіпер гостей Младен Божович грав не по удару, а по м'ячу, а тому легко встиг перекластися і намертво забрати катівшуюся в сітку сферу.
Далі були удари Коноплянки і Селезньова, падіння Девіча, на які вперто не реагував грецький рефері і повна відсутність якого-небудь креативу в атаці. Бігти бігли, але за контроль м'яча і переміщення по полю очок у футболі не нараховують.
А коли до закінчення першого тайму залишалися лічені секунди, гості показали, як потрібно створювати і реалізовувати моменти. Михалик у центрі поля віддав неточну передачу на Кучера, Йоветіч перехопив м'яч і розрізним пасом кинув у прорив Дамьяновіча, який без найменших проблем втік від повільного Тимощука і пробив повз П'ятова. Просто, швидко, легко!
Другий тайм для збірної України розпочався зовсім безглуздо. Синьо-жовті ніяк не могли подолати оборонні редути гостей, які не лише відмінно захищалися, але й встигали непогано атакувати.
Спочатку Андрій Баль замінив погано зіграв Девіча на Зозулю, а на 62-ій хвилині замість Бутко на поле нарешті з'явився Андрій Ярмоленко. За задумом тренера, свіжі гравці повинні були додати гостроти в атаці, а в ідеалі змінити хід зустрічі ... На практиці ж свіжі футболісти не показали нічого. Втім, як і всі інші гравці збірної України.
Ближче до кінця матчу Чорногорія остаточно зрозуміла, що побоюватися цю збірну України абсолютно нічого. На 72-ій хвилині П'ятов майстерно потягнув з верхнього кута неприємний удар Йоветич. А на сімдесят восьмому арбітр поставив у ворота синьо-жовтих пенальті. При подачі кутового Селін явно завалив Джудовіч - чистий одинадцятиметровий штрафний удар без захисту, до рефері не може бути жодних претензій. Претензії можуть бути до Селіну, який упустив свого гравця.
До м'яча пішов Йоветіч, але рахунок 0:2 так і не став. 22-річний гравець «Фіорентини» вдарив у правий від себе кут. Пробив не дуже сильно і не дуже точно, і П'ятов (до слова, вийшов з воріт до удару), м'яч парирував. Сфера відскочила до когось із набегавших гравців гостей, але Пятов тут же намертво зафіксував потужний простріл.
На 82-ій хвилині Селезньов був замінений на Сергія Назаренка, але врятувати поєдинок це вже жодним чином не могло. Останній шанс зрівняти рахунок був у Ротаня в компенсований час - м'яч після його удару головою розминувся з дальньою штангою.
Можна довго нарікати на невезіння, на відсутність Блохіна і на несприятливе становище зірок ... Але сьогодні збірна України програла по справі. Цілком і повністю. Продемонструвавши огидну гру і створивши за матч півтора реальних моменту для взяття чужих воріт. Щоб голкіпер Чорногорії став пропускати ті ж удари Коноплянки, його попередньо слід було добряче напоїти ...
Підсумок плачевний. Після нічиєї з Англією ми маємо 230 з гаком хвилин без забитих м'ячів, нікуди не придатну гру, два очки в активі і п'яте (!) Поточне місце у відбірковій групі H. Нижче нас тільки Сан-Марино. Залишилося їм ще до купи програти ...
Сьогодні збірна України залишила поле під вигуки «Ганьба!», Що летіли з трибун. Ганьба, пані та панове. Просто ганьба. Прощай, Бразилія, прощай, чемпіонат світу?
Але попереду ще сім матчів відбору. Будемо вірити в чудо?

Україна - Чорногорія - 0:1
Гол: Деян Дамьяновіч, 45
На 80-й хвилині Штефан Йоветіч не реалізував пенальті (воротар).
Україна: Андрій П'ятов, Євген Селін, Олександр Кучер, Богдан Бутко (Андрій Ярмоленко, 62), Анатолій Тимощук, Олег Гусєв, Євген Коноплянка, Руслан Ротань, Тарас Михалик, Марко Девич (Роман Зозуля, 52), Євген Селезньов (Сергій Назаренко, 82).
Чорногорія: Младен Божович, Марко Баша, Мілан Йованович, Міодраг Джудовіч, Стефан Савич, Володимир Волков, Мілорад Пековіч, Нікола Дрінчіч, Ельшад Зверотіч (Мітар Новакович, 88), Штефан Йоветіч (Мірко Вучініч, 86), Деян Дамьяновіч (Симон Вукчевич, 72).
Попередження: Олександр Кучер, 45 +4; Олег Гусєв, 75; Євген Селін, 79 - Мілорад Пековіч, 16; Ельшад Зверотіч, 44; Нікола Дрінчіч, 45 +2; Младен Божович 45 +4; Стефан Савич, 76; Мірко Вучиніч, 87.
Удари (в створ): 9 (4) - 8 (4)
Кутові: 5 - 2
Офсайди: 3 - 0
Категорія: Збірна України | Переглядів: 679 | Додав: Roland | Теги: збірна Чорногорії з футболу, Деян Дамьяновіч, збірна України з футболу | Рейтинг: 0.0/0