Головна » 2012 » Травень » 29 » Україна - Естонія 4:0. Легка прогулянка
09:56
Україна - Естонія 4:0. Легка прогулянка
зБ Україна (футбол), зБ Естонії, Євро-2012Збірна Україна в товариському матчі розгромила Естонію на зборі в Австрії. Саме після цього матчу Олег Блохін повинен оголосити заявку збірної на Євро-2012.
Блохін трохи здивував стартовим складом. У центрі захисту вийшли Хачеріді і Михалик, а в атаці діяв Воронін. Всі троє в кінці сезону не мали постійної ігрової практики в своїх клубах. Мабуть, Олег Володимирович вирішив перевірити їх у бою. В іншому склад був цілком стандартний - Гусєв і Ярмоленко діяли на правому фланзі, Селін і Коноплянка грали ліворуч. Центральну зону цементували Тимощук і Назаренко, Девіч діяв на вістрі.
Перший тайм вийшов для нашої команди вдалим. Але необхідно зробити поправку на суперника - естонці не показали абсолютно нічого і були блідою тінь в порівнянні з відбірковим турніром на Євро. Українці забивали дуже легко. На дев'ятій хвилині Назаренко отримав м'яч біля лінії воріт, розвернувся і віддав на Ярмоленка, який з ходу пробив у дальній кут - 1:0. Потім Ярмоленко добре підставився під захисника і заробив пенальті, який чітко реалізував Гусєв - 2:0. Ярмоленко взяв участь і в третьому голі. Динамівець віддав передачу на Девіча в штрафну, той випередив захисників і прострілив в центр. М'яч зачепив Аскалу і Воронін головою переправив снаряд у сітку - 3:0. Крім того, у наших періодично виникали моменти, але не вистачало везіння Девічу і Вороніну. Запам'ятався момент, коли одесит не зміг закотити м'яч у ворота з метра.
На другий тайм Блохін випустив чотирьох свіжих гравців - Ракицький в обороні замінив Михалика, Алієв поміняв Вороніна, Шевченко і Мілевський вийшли замість Девіча і Ярмоленко. Майже відразу це дало свій результат - Шева класно переграв двох захисників і віддав на Мілевського, який в падінні відправив м'яч в кут - 4:0. Після цього гра пішла зім'ято, ривками. У наших воріт виникли дві небезпечні ситуації, але Андрій Пятов був на місці після ударів Опера. На полі ще з'явився Селезньов, але свій шанс не зміг реалізувати. Бутко навішував з флангу, Селезньов пробив головою, але м'яч пішов в сторону від воріт.
Після побаченої гри не повинно виникнути питань по Ярмоленко і Девічу, які відмінно діяли в атаці, Назаренко, який виступав "движком" команди, Тимощуку, який виграв практично всю боротьбу в центрі поля, Гусєву і Коноплянці, які повністю контролювали свої фланги.
За захист питання залишаються - естонці не змогли практично нічого створити на полі. Також є сумніви з приводу позиції під нападаючим - ні Воронін, ні Шевченко не показали своєї кращої гри.
Не вийшло сьогодні подивитися у дії Шевчука і Степаненко. Конкурент Слави на лівому фланзі Селін сьогодні виглядав відверто слабко, а ось в центрі поля Тимощук і Назаренко, швидше за все, будуть грати з перших хвилин. Ну і під величезним питанням участь на Євро Селезньова - сьогодні не вразив.

Товариський матч збірних

Україна - Естонія 4:0 (3:0)

Голи: Ярмоленко, 9 (1:0); Гусєв О., 35 (пенальті) (2:0); Воронін, 41 (3:0), Мілевський, 50 (4:0)
Україна: Пятов; Селін; Хачеріді; Тимощук, Михалик (Ракицький, 46); Девіч (Алієв, 46), Гусєв О. (Бутко, 63); Назаренко (Селезньов, 54), Ярмоленко (Шевченко, 46); Воронін (Мілевський , 46); Коноплянка
Естонія: Камса (Васильєв К., 46); Конс (Ліндпере, 46); Тамм (Опер, 46); Аксалу; Шишов (Палату, 61); Степанов; Круглов; Клаван; Дмитрієв (Кинк, 46); ВУНК; Сааг
Категорія: Збірна України | Переглядів: 600 | Додав: Roland | Теги: Євро-2012, зБ Україна (футбол), зБ Естонії | Рейтинг: 0.0/0