Головна » 2013 » Листопад » 16 » Україна - Франція - 2:0. Місія здійсненна
09:52
Україна - Франція - 2:0. Місія здійсненна
зб. Україна ( футбол) , зб. Франції , ЧС -2014. Відбір , Чемпіонат світу 2014Збірна України зробила те , що здавалося практично неможливим. Наша команда обіграла в першому матчі плей - офф французів з зручним перед зустріччю у відповідь рахунком .
Матч розпочався з тиску французів на ворота П'ятова , але підопічні Фоменка змогли відсунути гру від своїх воріт і нав'язати супернику свій варіант гри - в'язку , жорстку боротьбу в центрі поля. Команда Дешама , таке відчуття , особливо й не пручалася , вичікуючи свого шансу і сподіваючись на індивідуальну майстерність своїх атакуючих . У середині тайму українці вперше змогли створити щось небезпечне на чужій половині поля. Ярмоленко зробив хороший навіс в штрафну , але Зозуля м'яч не дістав. Трохи пізніше Ротань навісив з флангу , Едмар в стрибку головою намагався пробити по воротах , але ледве зачепив м'яч. Наша команда відчула свої сили і вже так не притискалася до воріт . А найреальніший момент у першому таймі змарнував Коноплянка. Прийняв м'яч у штрафний , намагався пробити на виконання в правий кут , але Дебюші підставив ногу. Крім цих моментів , вся гра проходила в центрі поля , а команди діяли дисциплінованість і не ризикували.
Другий тайм вийшов повним відображенням першого - емоційним , на швидкостях , з небезпечними моментами. І знову французи виграли початок тайму , змогли створити непогані моменти. Жиру вже через дві хвилин пробивав головою після навісу зі штрафного , але Пятов зафіксував м'яч у руках. Господарі змогли відсунути гру від своїх воріт і змогли скористатися помилкою гостей . М'яч у штрафному прийняв Степаненко , віддав м'яч на Едмара , а той в дотик переправив на Зозулю . Форвард притримав м'яч і з кількох метрів пробив у лівий кут . Льоріс м'яч зачепив , але снаряд закотився у сітку - 1:0. Франція була шокована , а Україна навпаки зловила кураж. Вже через дві хвилини наші провели швидку контратаку , Коноплянка віддав м'яч на Зозулю , який знаходився в декількох метрах від воріт , але тут захисники гостей були на місці.
Після цього Дешам випустив Бензема , а українці трохи відійшли назад . Французи насідали і створили кілька небезпечних моментів. Але всі удари " тягнув " П'ятов , помилився лише в одному епізоді - при подачі кутового на виході. І тут своє слово ще раз сказав Зозуля. У першому моменті нападник прийняв м'яч у штрафному , випередив захисника і впав. Пенальті навряд чи б поставив не тільки Чакир , а будь-який інший арбітр . Але ось через п'ять хвилин ніяких сумнівів з приводу призначення " точки " не виникло - Кошельни " зрубав " Зозулю . До м'яча підійшов Ярмоленко і не без зусиль реалізував пенальті - від поперечини . Але переможців , як відомо , не судять - 2:0.
Кінцівка матчу вийшла сверхнервной - за шість хвилин компенсованого часу сталося стільки подій , скільки вистачило б на повний матч . На 90 -й хвилині Безус , Коноплянка і Селезньов у контратаці виходили три в два , але динамівець в кінцівці не зміг віддати точну передачу. На 91 -й хвилині Кучер на чужій половині поля грубо зіграв з Абідалем , а Кошельни відповів на це ударом в обличчя. Чакир дав червону французу і жовту нашому гравцеві . На 95 -й хвилині українці проспали прохід Рібері , і Кучеру довелося йти на фол - друга жовта і червона. Небезпечний штрафний французи реалізувати не змогли.
Україна відправляється до Парижа з перевагою в два м'ячі. На " Стад де Франс " буде дуже важко , але , як показав цей поєдинок , місія здійсненна.

ЧС -2014. Відбіркові матчі. Стикові матчі.

Україна - Франція 2:0 ( 0:0)

Голи: Зозуля , 61 ( 1:0); Ярмоленко , 82 ( 2:0)
Україна : П'ятов ; Хачеріді ; Федецький ; Кучер (до 91); Шевчук В. ; Едмар ( Безус , 76); Степаненко ; Зозуля (Селезньов , 86 ) , Ярмоленко , Ротань ; Коноплянка ( Гусєв О. , 92)
Франція : Льоріс ; Евра ; Абідаль ; Кошельни (до 91); Дебюші ; Погба ; Матуіді ; Рібері ; Насрі ( Вальбуена , 80); Ремі ( Сіссоко М. , 62) ; Жиру ( Бензема , 70 )
Попередження: Шевчук В. , 36; Федецький , 70; Кучер , 95 , 91 - Жиру , 45; Сіссоко М. , 76
Вилучення: Кучер , 91 ( друге попередження) - Кошельни , 91
Категорія: Збірна України | Переглядів: 868 | Додав: Roland | Теги: зб. Україна ( футбол), Чемпіонат світу 2014, ЧС -2014. Відбір, зб. Франції | Рейтинг: 0.0/0