Головна » 2009 » Листопад » 18 » Україна - Греція: час для нових традицій
15:33
Україна - Греція: час для нових традицій
Збірні України і Греції сьогодні зіграють матч у відповідь плей-офф за право брати участь у фінальній стадії чемпіонату світу 2010 року в ПАР. Гра пройде в Донецьку на стадіоні "Донбас Арена". Початок матчу о 20:00, пряма трансляція - на  "Першому національному".
У трьох попередніх спробах пробитися до фінальної частини чемпіонату світу або Європи, збірна України постійно грала на своєму полі внічию, до того ж з однаковим рахунком 1:1, і щоразу лишалася за бортом турнірів. Сьогоднішній матч підбиває підсумки дворічної роботи нашої команди та її тренерського штабу, і ця гра найкраще підходить для введення нової традиції - перемагати в матчах плей-офф.
Чотири дні тому команди зіграли в Афінах внічию 0:0 і у сьогоднішній грі завдання дуже просте. Щоб поїхати на чемпіонат світу, українцям потрібна тільки перемога. Греків влаштує і результативна нічия. У разі нульової нічиї, в основний час будуть призначені два тайми по 15 хвилин. Якщо ж і за цей час команди не виявлять переможця, все вирішиться в серії пенальті.
Перед матчем Олексій Михайличенко заявив, що збирається грати на перемогу в основному часі і післяматчеві пенальті команда тренувати не збирається. У нашій збірній є одна втрата - у захисника Григорія Ярмаша декілька днів трималася температура, і було прийнято рішення відправити його назад у розпорядження клубу.
Після гри в Афінах були невеликі проблеми у Ярослава Ракицького, але за запевненнями тренерського штабу, сьогодні гравець "Шахтаря" повинен зіграти на рідному стадіоні. Крім того, О.Михайличенко дав зрозуміти, що в першому матчі його цілком влаштувала пара захисників Кучер - Хачеріді, і навряд чи в Донецьку з перших хвилин вийде Дмитро Чигринський.
А ось кого можна чекати на полі в стартовому складі, так це Андрія Ярмоленка. У афінському матчі він після перерви замінив Руслана Ротаня, який абсолютно нічим не запам'ятався в атаці. О.Михайличенко після гри назвав заміну виправданою, оскільки динамівець додав гостроти атакам.
Зазначимо, що поєдинок в Афінах став п'ятим офіційним поспіль, в якому збірна України не пропускає. "Суха" серія триває з липневого матчу проти Казахстану і нараховує вже 522 хвилини. До речі, навряд чи хтось стане заперечувати, якщо такі серії також стануть традиційними.