Головна » 2010 » Січень » 14 » В Іспанії зіграли матчі Copa Del Rey
09:35
В Іспанії зіграли матчі Copa Del Rey
Тренер «Барселони» Хосеп Гвардіола прокоментував виліт свого клубу з Кубка Іспанії. Мінімальною виїзної перемоги над «Севільєю (1:0) в матчі-відповіді 1 / 8 фіналу« блаугране »виявилося недостатньо для того, щоб відігратися за поразку на« Камп Ноу »(1:2) у першій зустрічі.
«За винятком стартових 15 хвилин поєдинку на« Рамон Санчес Пісхуан »ми виглядали дуже добре, підтвердивши власний клас, але все одно залишилися за бортом турніру. Тепер спостерігати за чвертьфіналом нам доведеться з боку. Такі закони спорту, і «Барсі», на жаль, теж іноді доводиться терпіти поразки. «Севілья» перемогла за сумою двох матчів по праву, але мені не в чому дорікнути своїх підопічних », - заявив в інтерв'ю Goal.com Гвардіола, під керівництвом якого каталонці вперше за півтора року не змогли увінчати участь в турнірі здобуттям трофею.
Наприкінці виступу молодий наставник синьо-гранатових підкреслив, що виліт з Кубка Іспанії навряд чи принесе його клубу будь-яку практичну користь: «Ймовірно, тепер у нас з'явиться більше часу для відпочинку, але в минулому сезоні ми постійно грали через два дні на третій , і все було нормально. А ось розлад від цієї поразки дуже великий ».
Інші результати 1 / 8 фіналу Кубка Іспанії:
Хетафе - Малага 5:1 (перший матч - 1:2)
Осасуна - Еркулес 1:0 (1:2)
Расинг Сантандер - Aлькоркон 0:0 (3:2)
Депортіво - Валенсія 2:2 (2:1)
Вільярреал - Сельта 0:1 (1:1)
Матчі Мальорка - Райо Вальєкано (перший матч остров'яни програли на виїзді 1:2), а Атлетіко - Рекреатіво (0:3) відбудуться сьогодні, о 21:00 і 23:00 відповідно (час - київський).
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 620 | Додав: Roland | Теги: Барселона, Кубок Іспанії, севілья, Хосеп Гвардіола | Рейтинг: 0.0/0