Головна » 2010 » Січень » 25 » В Італії немає сумірного "Інтеру"
06:04
В Італії немає сумірного "Інтеру"
Дієго Міліто, Горан Пандев, Інтер, Мілан, Чемпіонат ІталіїУ міланському дербі перемогу святкував "Інтер". "Нерадзуррі" показали клас і характер, повністю перегравши "россонері" з рахунком 2:0.
У цьому матчі було все, що тільки можна уявити у футболі. Швидкий гол Дієго Міліто, красивий гол зі штрафного Горана Пандева, а ще два видалення в складі "Інтера" - Снайдера та Лусіо, і на саму закуску не забитий пенальті Роналдіньо.
Дієго Міліто відкрив рахунок вже на 10-й хвилині, забивши 14-й гол у сезоні. А на 27-й Уеслі Снейдер за саркастичні оплески і якийсь не дуже доброзичливе слово на адресу судді Роккі одразу отримав червону картку. Тим не менше, до кінця тайму чисельну перевагу "Мілану" не відчувалося. "Нерадзуррі" чітко грали в обороні, не дозволяючи тріо атакуючих гравців - Роналдіньо, Бекхему і Борріелло створити щось небезпечне біля своїх воріт.
Надію уболівальникам "Мілана" подарувало початок другого тайму. "Россонері" добре додали і біля воріт Жуліо Сезара нарешті стало накльовується щось небезпечне. І тут як сніг на голову виявився бездоганно виконаний штрафний Горана Пандева. Македонець як рукою поклав м'яч у верхній кут - 2:0. Спасибо Жозе Моурінью за витримку. Адже всього хвилиною раніше Пандев не реалізував вихід один на один з Дідой, потрапивши в штангу, і ще до результативного штрафного його на заміну вже чекав Мотта.
Емоції зашкалили у компенсовані п'ять хвилин. Поки Моурінью порушував переповнений "Сан-Сіро", Хунтелаар впритул розстрілював Жуліо Сезара. Не вийшло пробити, але вже в наступній атаці удару голландця приймає на себе рука Лусіо. Друга жовта бразильцеві і пенальті у ворота "Інтера". Але і в дуелі двох бразильців Роналдіньо і Жуліо Сезара перемога була на боці воротаря "нерадзуррі"! Екстаз на трибунах, екстаз на лаві запасних! Через хвилину Майкон міг довести справу до розгрому, але і двох м'ячів було достатньо.
Після 21-го туру відрив "Інтера" від "Мілана" виріс до дев'яти очок. Звичайно, у команди Леонардо ще є матч в запасі з "Фіорентиною", але це буде, щось не реальне, якщо підопічні Моурінью упустять в цьому сезоні скудетто. Та й "Мілану" буде складно отямитися після такого удару. Разом з матчем в першому колі "Інтер" декласував свого суперника - 6:0.
Чемпіонат Італії. Серія А, 21-й тур.
"Інтер" - "Мілан" - 2:0
Голи: Міліто, 10, Пандев, 65.
Нереалізований пенальті: Роналдіньо, 90 ( "Мілан").
"Інтер": Жуліо Сезар - Самуель, Сантон, Майкон, Лусіо, Мунтарі (Кордоба, 87), Камбьяссо, Дзанетті, Снейдер, Пандев (Мотта, 67), Міліто (Балотеллі, 81).
"Мілан": Діда - Тьяго Сільва, Антоніні (Янкуловські, 77), Фаваллі, Абате, Амброзіні (Хунтелаар, 80), Гаттузо (Зеєдорф, 46), Бекхем, Пірло, Рональдіньо, Борріелло.
Вилучення: Снайдер, 26, Лусіо, 90 (обидва - "Інтер").
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 535 | Додав: Roland | Теги: інтер, Дієго Міліто, Чемпіонат Італії, Мілан, Горан Пандев | Рейтинг: 0.0/0