Головна » 2010 » Квітень » 9 » Валенсія залишилася без двох 11-метрових і півфіналу Ліги Європи
06:17
Валенсія залишилася без двох 11-метрових і півфіналу Ліги Європи
 Ліга Європи, Атлетіко Мадрид, Валенсія, футболВсі чекали свята атакуючого футболу і від другої гри «Валенсії» і «Атлетіко», тим більше тримаючи в розумі недавній матч команди Унаї Емері з «Вердером», але все вийшло інакше. У другому матчі (після 2:2 на «Местальї») обидві команди грали куди більш обережно, розуміючи, що все може вирішити один гол. У підсумку, все вирішилося і зовсім без голів.
Особливо нудним вийшов перший тайм. Два моменти за 45 хвилин - убогий врожай для двох іспанських команд з відмінною атакою. На самому початку (коли все ще чекали феєрію) Агуеро пробив поряд з лівим нижнім кутом, а в середині тайму нарешті змусив коментаторів назвати своє прізвище Давид Вілья. Форвард обіграв суперника і увійшов до штрафної, але пробив лівою невдало.
Втім, був ще один момент у першому таймі, момент суддівський. В одному епізоді після прострілу з правого флангу м'яч виразно влучив у руку захисника «Атлетіко». Але цього не побачив ні головний суддя, ні боковий, ні той, що валяє дурня за воротами в матчах Ліги Європи.
Другий тайм почався з супермомента «Атлетіко». Ассунсао вивів один на один Форлана, той перекидав воротаря, але не влучив у ворота. Далі мадридці втратили ще два хороших шансу заспокоїти себе і суперника. Уйфалуши підключився до атаки і здорово пірнув у штрафну, але пробив у воротаря. Форлан пробив метрів з 20-ти, але воротар і штанга виручили «Валенсію».
Гостям потрібно було забивати, але вони лише в останні 10-15 хвилин по-справжньому серйозно взялися за справу. Можливо, цьому сприяв вихід Вісенте і Жигіч. Вони брали участь у ряді небезпечних атак наприкінці зустрічі.
Для початку чудовий шанс упустив Вілья. Давид вискочив на проникаючу передачу Пабло Ернандеса, опинився один у центрі штрафного, лупанул, може бути, сильніше, ніж варто і м'яч потрапив не у дев'ятку, а в поперечину над нею.
Далі двічі бив головою Жигіч після навісів з лівого флангу. Спочатку відмінну реакцію виявив Де ГЕА, а в другому випадку вже захисник Хуаніто перешкодив сербському велетню точно пробити головою з лінії воротарської. Захисник так вдало смикнув Ніколу за футболку ззаду, що вона порвалася спереду. Але судді, всією своєю купою на чолі з Флоріаном Майєром, не вважали, що цей момент тягнув на пенальті. Хоча він тягнув (як Хуаніто, так і момент).
У компенсований час Вісенте ще міг принести «Валенсії» перемогу, але пробив метрів з 12-ти над поперечиною. Тому перемоги не було і далі йде «Атлетіко». За перші 75 хвилин гри він це цілком заслужив. З іншого боку і «Валенсія» заслуговувала два пенальті (а ще в першому таймі суддя міг видалити мадридці Рейеса), але не отримала жодного. Скільки суддів в Лізі Європи не годуй, вони все одно не туди, куди треба дивляться.
Андрій КРИКУН
«Атлетіко» - «Валенсія» - 0:0 (Перший матч - 2:2)
«Атлетіко»: де ГЕА, Лопес, Хуаніто, Уйфалуші, Альваро, Гарсія, Ассунсао, Сімао, Форлан (Камачо, 85), Агуеро, Рейес (Хурадо, 46).
«Валенсія»: Сезар Санчес, Алексіс (Наварро, 80), Мадуро, Бараха, Хоакін (Жигіч, 70), Фернандеш, Пабло, Сільва, Альба, Вілья, Мата (Вісенте, 70).
Гол: (51).
Попередження: Рейес (24), Агуеро (95) - Хоакін (33), Мата (41), Сільва (74).
Удари (в ствір): 9 (3) - 8 (4).
Кутові: 3 - 6.
Офсайди: 3 - 7.
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 382 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Футбол, валенсія, Атлетіко Мадрид | Рейтинг: 0.0/0