Головна » 2010 » Лютий » 14 » Ван Ністелрой показав приклад Погребняку та інші новини Бундесліги
08:39
Ван Ністелрой показав приклад Погребняку та інші новини Бундесліги
бундесліга, нестерольПавло Погребняк не зміг допомогти «Штутгарту» обіграти на своєму полі «Гамбург». Російський нападаючий провів на полі весь матч, мав декілька нагод забити гол, але відзначитися так і не зумів. Результат поєдинку вирішив дубль голландця ван Ністелроя, а матч закінчився з рахунком 3:1 на користь «Гамбурга». "Баварія", обігравши дортмундська «Боруссію» з рахунком 3:1, зберегла лідерство в бундес-лізі.
У суботу, 13 лютого, шістьма матчами продовжилася програма 22-го туру німецької бундес-ліги. Напередодні був зіграний матч між менхенгладбахською «Боруссії» і приїхав до неї в гості «Нюрнбергом». Гра вийшла досить наполегливою. Господарі на 27-й хвилині відкрили рахунок. Зробив це Роберто Колаутті. На самому початку другого тайму гості відігралися завдяки точному удару Буньяку. Перемогу «Боруссії» приніс Френд, який вразив ворота Шефера на 74-й хвилині матчу.
Павло Погребняк разом зі «Штутгартом» приймав на своєму полі «Гамбург». Поле на «Мерседес-Бенц Арені» було важким, і з першої хвилини матчу футболісти обох команд почали буквально виривати шматки газону своїми бутсами. Погребняк вийшов в основі.
На відміну від захисника Георга Нідермайєр, чия відсутність у підсумку вплинуло на результат поєдинку.
Почав «Штутгарт» досить активно. Погребняк На 17-й хвилині міг забити гол. Відбивши стартовий натиск, «Гамбург» поступово почав перехоплювати ініціативу. На 22-й хвилині м'яч ледь не влетів у ворота Леманна. При цьому гравці гостей показували, що була гра рукою. Молодий арбітр матчу Айтекін вирішив пенальті не призначати. Тоді футболісти «Гамбурга» впоралися без допомоги судді. Вже через одну хвилину після цього ігрового епізоду Маркус Берг, обігравши двох захисників, послав м'яч у ворота мимо вискочив йому назустріч Йенса Леманна.
Погребняк з товаришами кинувся відіграватися. На 27-й хвилині він трохи не дотягнувся до м'яча, намагаючись завдати головою удару по воротах. Вистачило, щоб пробити головою. У послідували потім двох поспіль кутових «Штутгарту» так само не вдалося створити чого-небудь серйозного.
До 40-й хвилині Погребняк вже двічі падав у штрафній. Але Айтекін мабуть вирішив цього вечора відсудити без одинадцятиметрових ударів. Тому що у «Штутгарта» до цього моменту було достатньо багато можливостей, щоб як мінімум зрівняти рахунок. Чого вартий тільки удар Гліба, який зумів парирувати Франк Рост.
Якщо в атаці у штутгартцев все було більш-менш в порядку, то захист команди Крістіана Гросса продовжувала періодично допускати безглузді помилки.
Тільки завдяки впевненій грі Леманна на виході Берг наприкінці першого тайму не вдалося зробити дубль. Після того, як один із захисників просто промахнувся по м'ячу, намагаючись вибити його в поле. У підсумку перша половина матчу так і закінчилася з рахунком 1:0 на користь «Гамбурга». А кращими гравцями першого тайму, без сумніву, стали голкіпери обох команд, не раз рятували свої ворота.
Другий тайм команди розпочали без замін. Щоправда Крістіан Гросс відправив розминатися досить велику групу гравців. Щоб вносити корективи у гру своєї команди по ходу другої половини матчу.
У «Штутгарта» бити по воротах виходило частіше і краще. Якщо Погребняк, замахнувшись «мало не від плеча», по м'ячу не влучив, то Гебхард в гарному високому стрибку бив мало не з меж воротарського здавалося б напевно. Але Зростання зайняв правильну позицію і упевнено спіймав м'яч. І все-таки господарі зрівняли рахунок.
Крістіан Треш пробив на точність, м'яч пролетів щільно зі штангою і затріпотів у сітці воріт.
У цій ситуації Зростання був безсилий допомогти своїй команді. Зрівнявши рахунок, футболісти «Штутгарта» почали брати в облогу штрафну гостей, бажаючи розвинути успіх. Однак голкіпера «Гамбурга» пропущений м'яч не вибив з колії і він продовжив впевнено грати у воротах. Його впевненість передалася одноклубникам. Гості поступово відсунули гру від своїх воріт. А потім Руд ван Ністелрой, який вийшов на заміну на 65-й хвилині матчу, відкрив рахунок своїм голам за «Гамбург». Ще через пару хвилин ван Ністелрой зробив дубль, довівши рахунок до 3:1 на користь своєї нової команди. Причому якщо перший м'яч голландець забивав «на техніку», то другий йому подарувала захист «Штутгарта», знову безобразно відіграла в обороні. Господарі намагалися відіграти бодай один м'яч, проте зробити їм цього так і не вдалося. Як і в першому колі, команда Погребняка програла «Гамбургу» з рахунком 1:3.
Лідер німецької бундес-ліги «Баварія» на своєму полі приймала дортмундська «Боруссію». До початку матчу баварці вже знали, що «Байєр» своєї матч проти «Вольфсбурга» виграв і вийшов на перше місце в турнірній таблиці. Тому господарям в майбутньому поєдинку була потрібна тільки перемога. Але почався матч для «Баварії» досить несподівано.
На 5-й хвилині Зідан вразив ворота Буття й вивів «Боруссію» вперед.
Лідер німецького чемпіонату досить швидко впорався з цією неприємною ситуацією. На 21-й хвилині ван Боммель відновив статус-кво, забивши гол дортмундцам. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1. У другому таймі Спочатку Роббен, а потім Гомес змусили капітулювати воротаря гостей Циглера. Гості, як не намагалися, забити так і не змогли. Матч закінчився перемогою «Баварії» з рахунком 3:1, і вона повернула собі першу сходинку в турнірній таблиці бундес-ліги.
Раніше йшов перед 22-м туром на другому місці «Байєр» на своєму полі приймав «Вольфсбург». У першому таймі забитих м'ячів не було. Зате в другому таймі їх було цілих три.
Перемогу «Байєру» приніс голкіпер «Вольфсбурга» Андре Ленц, який забив м'яч у ворота своїм. Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь господарів.
«Вердер» в гостях розгромив «Ганновер» з рахунком 5:1. Ів цій грі без автогола не обійшлося. Правда цього разу «відзначився» не воротар, а норвезький півзахисник «Ганновера» Леон Андреаса. Втім, очікувати іншого результату в протистоянні команд, що знаходяться на різних полюсах турнірної таблиці було б дивно. «Бохум» на своєму полі обіграв «Хоффенхайм» з рахунком 2:1. А берлінська «Герта» у себе вдома буквально вимучила нічию в поєдинку з «Майнц». На гол Арістіда Бансе господарі відповіли точним ударом колумбійського нападника Адріана Рамоса.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 487 | Додав: Roland | Теги: бундесліга, нестероль | Рейтинг: 0.0/0