Головна » 2010 » Квітень » 2 » Важкі перемоги Фулхема і Гамбурга
08:45
Важкі перемоги Фулхема і Гамбурга
стандарт, Гамбург, Вольфсбург, Фулхем, футбол, ліга європи«Фулхем» у першому чвертьфінальному матчі Ліги Європи УЄФА проти «Вольфсбурга» володів помітною перевагою, проте гол Олександра Мадлунг залишив «вовкам» непогані шанси перед повторним поєдинком у Німеччині.
Обидва клуби вперше в історії свій зайшли так далеко в єврокубках. Спокійний перший тайм, можливо, пояснюється тим, що на внутрішній арені в даний момент ці команди не вражають. Гра пожвавилася після перерви: Замора під кінець години відкрив рахунок, а через чотири хвилини перевага господарів подвоїв Дафф. Однак на передостанній хвилині Мадлунг відзначився точним ударом зі «другого поверху». М'яч, забитий на чужому полі, гарантував «вовкам» непогані перспективи перед поєдинком на наступному тижні.
Воротареві «Фулхема» Марк Шварцер довелося вступити в гру по-справжньому лише на 20-й хвилині після удару Крістіана Гентнера. Незабаром Золтан Геро перевірив на міцність голкіпера гостей Дієго Бенальо. Потім оправився від хвороби Замора змусив Бенальо відбити м'яч після удару з гострого кута, а залікував травму коліна кращий бомбардир гостей Едіна Джеко вивів на ударну позицію Графіте, який відправив снаряд вище воріт.
Пізніше до успіху були близькі Замора і Діксон Етуху, які завдавали удари головою під час рідкісних атак, які в основному будувалися через Пола Конческі, що діяв на лівому фланзі. Незадовго до перерви ударом повз ворота відзначився і герой матчу з «Ювентусом» Клінт Демпсі.
Минуло п'ять хвилин другого тайму, як чудову можливість відзначитися втратив Джеко, пробив головою повз цілі з близької відстані. Тут же Шварцер ліквідував загрозу після дальнього удару Графіте. А на 59-й хвилині за справу взялися господарі: Геро видав пас з лівого флангу на Замора, яка перебувала за межами штрафного. Скориставшись тим, що Дафф відвернув на себе увагу захисника, Замора ударив з-за меж штрафного, і Бенальо цього разу до м'яча не дотягнувся.
Другий гол не змусив себе чекати. На 63-й хвилині Конческі подав зліва на Замора, який залишив м'яч під удар Даффі - 2:0. Через десять хвилин Графіте пробив вище поперечини, а трохи пізніше з пострілом що вийшов на заміну Обафемі Мартінса впорався Шварцер. Зусилля «Вольфсбурга» увінчалися успіхом на 89-й хвилині, коли навіс Звездан Місімовіча в штрафну головою замкнув Мадлунг.
«Фулхем» - «Вольфсбург» - 2:1
Голи: Замора, 59, Дафф, 63 - Мадлунг, 89.
«Фулхем»: Шварцер, Девіс, Хьюз, Хангеланд, Конческі, Дафф, Мерфі (Бейрд, 87), Етуху, Гера, Демпсі, Замора.
«Вольфсбург»: Бенальо, Пекарік (Мартінс, 74), Мадлунг, Барцальї, Шафер, Рітер, Жосуе, Гентнер (Дежага, 84), Місімовіч, Джеко, Графіте
Попередження: Замора - Мадлунг.
На поєдинок у відповідь 1 / 4 фіналу проти «Стандарда» наступного тижня «Гамбург» вирушить з форою в один м'яч. Пропустивши під кінець півгодини, німці до перерви встигли забити два м'ячі і гарантували собі перемогу з рахунком 2:1.
«Гамбург», який до зустрічі зі «Стандардом» не міг перемогти протягом чотирьох матчів, на 31-й хвилині опинився в ролі наздоганяючого. На гол Додання Мбокані німці, на стадіоні яких у травні пройде фінал Ліги Європи, ще до кінця першого тайму відповіли двома голами. Младен Петріч відновив рівновагу з пенальті, а Рууд ван Ністелрой поставив переможну крапку. Друга половина пройшла в атаках обосічний, що гарантує захоплююче продовження протистояння на наступному тижні.
Налагодити комбінаційний футбол на вологому газоні «Гамбург Арени» господарям вдалося не відразу. Гості поспішили це використати у своїх цілях і провели кілька гострих контрвипадів. Спочатку німців врятував Джером Боатенг, а потім на виручку партнерам у відчайдушному підкаті прийшов Йоріс Матейсен. Чи не послухавши тривожним дзвінком, «Гамбург» незабаром поніс покарання. Себастьєн Поконьолі навісив з кутового, і Мбокані без перешкод переправив снаряд у сітку.
Господарі не розгубилися, хоча м'яч, як і раніше їм вперто не слухався. Ближче за всіх до чужих воріт підібрався ван Ністелрой, проте після удару голландця гостей врятувала штанга. Коли здалося, що справа йде до перерви «Гамбург» прорвало. Маркос Камоццато сфолив у штрафній на Пітройпа, і Петріч з пенальті зрівняв рахунок. А під саму завісу відзначився ван Ністелрой, який випередив Поконьолі і замкнув простріл Денніса Аого.
У середині другої половини гості були зобов'язані зрівнювати рахунок, проте Мбокані пробив вище, а після удару Ігора Де Камарго німців виручила поперечина. Кінцівка визначено залишилася за «Стандардом», який програв з більш перспективним рахунком, ніж це зробив «Андерлехт» у першому матчі попереднього раунду. Все це обіцяє захоплюючий поєдинок у відповідь, який відбудеться в Льєжі вже наступного тижня.
«Гамбург» - «Стандарт» - 2:1
Голи: Петріч, 42, з пенальті, Ністелрой, 45 - Мбокані, 31.
«Гамбург»: Зростання, Демель, Д. Боатенг, Матейсен, Аого, Яролім, Зе Роберто, Пітроіпа, Туна Торун (Троховські, 72), ван Ністельрой, Петріч (М. Берг, 72).
«Стандард»: Болат, Камоццато, Віктор Рамос, Мангал, Поконьолі, Горі (Грозав, 76), Вітсель, Карсела-Гонсалес, де Камарго, Йованович (Траоре, 90 +2), Мбокані.
Попередження: ван Ністельрой - Камоццато, Мангал, Віктор Рамос.
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 409 | Додав: Roland | Теги: Гамбург, Ліга Європи, Футбол, Фулхем, стандарт, Вольфсбург | Рейтинг: 0.0/0