Головна » 2010 » Вересень » 22 » Вболівальники потрапили ракетою в голову судді
05:52
Вболівальники потрапили ракетою в голову судді
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Бурсаспор, Газіантеп, Чемпіонат Туреччини, СуддіУ Туреччині поєдинок між Газіантепспором і Бурсаспор був перерваний через хуліганство вболівальників. На 57-й хвилині зустрічі ракета, пущена з трибуни, де розташовувалися шанувальники господарів, потрапила в бокового арбітра.
До того часу як цей інцидент стався, рахунок у матчі був 1:0 на користь Бурсаспор, однак після того, що сталося суддівська бригада прийняла рішення зупинити поєдинок.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 292 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, Газіантеп, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола, Бурсаспор | Рейтинг: 0.0/0