Головна » 2011 » Жовтень » 21 » Велике динамівське бажання...
08:58
Велике динамівське бажання...
Динамо Київ, Ліга ЄвропиЦього моменту уболівальники "Динамо" вже трохи зачекалися. У двох перших поєдинках групового турніру Ліги Європи підопічним Юрія Сьоміна не вдалося перемогти, а удару, який вирішив результат протистояння з "Бешикташем" довелося чекати 94 хвилини ігрового часу. Головне - дочекалися!
"Бешикташ" був зустрінутий, як старий знайомий. У лютому команди вже перетиналися на стадії 1 / 16 фіналу Ліги Європи, і тоді "Динамо" учинило суперника два зразкових розгрому. Проте "Бешикташ" дарма часу не втрачав, що й було продемонстровано у черговому поєдинку.
Сказати, що стамбульці створили щось неймовірно запам'ятовується біля воріт Шовковського - ні. Були якісь стандарти. Був один випад, який в дебюті другого тайму завершував Ернст. Але в цілому гості були більшою мірою зосереджені на обороні своїх воріт. Проте ще до перерви "Динамо" створило біля воріт Генена кілька найнебезпечніших моментів. Чого вартий хоча б удар Ярмоленка в штангу після відмінного пасу Мілевського. Та й сам Мілевський не раз виходив на ударну позицію.
Що насторожило - помітно змінюється з плином часу характер поєдинку. Кияни після перерви могли відкрити рахунок після удару ідей, але мало-помалу "Бешикташ" змусив господарів грати за своїми правилами. У підсумку, все це вилилося в суцільну боротьбу за м'яч і довгі перепасовки гравців турецької команди, які супроводжувалися незадоволеним свистом публіки.
Здавалося, що "Динамо" втретє зіграє внічию. Але на четвертій компенсованій хвилині Гусєв заробив кутовий, який сам же блискуче виконав. М'яч опустився в центр штрафного, звідки ніким не прикритий Гармаш розстріляв ворота "Бешикташа" - 1:0.
"Динамо" набирає п'ять очок і виходить на друге місце в групі Е. Втім, розслаблятися рано. Попереду у киян два матчі на виїзді - проти "Бешикташа" і "Сток Сіті".

Ліга Європи, група Е

"Динамо" - "Бешикташ" - 1:0 (0:0)
Голи: Гармаш, 90 +4 (1:0)
"Динамо": Шовковський; Бетао; Попов; Вукоєвич, Михалик, Гармаш, Гусєв О., Ярмоленко; Шевченко (Дуду, 82); ідей; Мілевський (Алієв, 60)
"Бешикташ": Генен; Кейбаші; Коркмаз Е.; Сівок; Ауреліо; Уйсал; Ернст; Сімау; Куарежма (Кавлак, 93); Хільберто; Еду (Голошко, 73)
Попередження: Гусєв О., 32 - Куарежма, 29; Ернст, 62; Ауреліо, 87; Сівок, 88; Генен, 93
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 443 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0