Головна » 2009 » Грудень » 20 » Венгер аплодував Аршавіну
02:00
Венгер аплодував Аршавіну
аршавін, венгер, арсеналфорвард збірної Росії відзначився гольовий передачею. За рахунку 1:0 Альмунія відбив пенальті.
Арсен Венгер перед матчем з «Халлом» голосив через травму капітана Сеска Фабрегаса і скаржився на повний лазарет своєї команди. «Слава богу, Денілсон повернувся, - зазначав Венгер. - А так, в 18-му турі ми не можемо розраховувати на Нікласа Бентднера, Томаша Росіцкі, Гаеля Кліши і Арманда Траоре. З цієї групи найшвидше відновиться Траоре, але це відбудеться не раніше матчу з «Астон Віллою», 27 грудня ». Тим не менше з «Халлом» «каноніри» мали впоратися і без цих гравців. А як інакше, якщо п'ята команда з верху турнірної таблиці грає з п'ятою командою від підвалу?
Хоча матчі, що відбулися раніше в 18-му турі, повинні були «Арсенал» насторожити. «Ліверпуль» програв безпросвітному аутсайдеру «Портсмуту» (0:2), а «Манчестер Юнайтед» було розгромлено «Фулхемом» (0:3). Тим не менш, у звітному матчі обійшлося без сенсації. «Арсенал» всю гру володів величезною перевагою, як територіальним, так і ігровим.
Андрій Аршавін вийшов у стартовому складі і грав в нападі, склавши компанію Едуардо.
Відразу відзначимо, що Аршавін провів не найкращий матч. Хоча гольовий пас на свій рахунок записав, але на той час суперник вже «розсипався». А так, Аршавін відзначився кількома гострими передачами, дриблінгом, не завжди обгрунтованим, і парою зароблених штрафних ударів. За десять хвилин до кінця Андрій був замінений.
«Арсенал», як завжди на рідному «Емірейтс», почав жваво, швидко заволодів ініціативою, але по-справжньому небезпечних моментів від «канонірів» чекати довелося довго. Більшу половину першого тайму господарі безглуздо катали м'яч у центральній зоні. Венгер кілька разів вибігав до бровки і люто щось кричав своїм форвардам. У Насрі, Едуардо і Аршавіна довгий час нічого не виходило в творенні. Але вже в компенсований до першого тайму час «Арсенал» відкрив рахунок. Господарі отримали право на штрафний, Денілсон пробив і наче рукою відправив м'яч у ворота! Другий тайм почався з невеликою перевагою «Халла» і через десять хвилин після відновлення гри гості отримали право на пенальті!
До точки підійшов Джеованні, але пробив слабо, нехитро і Альмунія зумів відбити м'яч. Прямо перед собою. Тут же у гостей з'явився ще більш вірний момент: на добивання кинулися троє гравців! Але всі троє зіткнулися і вже з семи метрів ніхто не зміг потрапити у площину воріт.
І тут же «Арсенал» відповів. Голого. Діабі продерся у штрафний, прострілив в центр і Едуардо результативно підставив ногу. Якби бразильський хорват промахнувся, його вже готовий був підстрахувати Аршавін, чатували на дальній штанзі - 2:0. Після цього «Халл» перестав битися, а Аршавін цим скористався. За десять хвилин до кінця він вивів до воріт Діабі і той зробив рахунок розгромним.
Тут же Андрія замінив Велла. , Який іде з поля Аршавіну Венгер аплодував, не шкодуючи долоньок. Вже без Аршавіна «Арсенал» міг забити ще. Але Уолкотт, який утік один на один, перекинувши воротаря, не зміг влучити в площину, а потім Ремсі не зміг потрапити в дальній кут, після потужного удару з лінії штрафного майданчика.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 495 | Додав: Roland | Теги: Венгер, Аршавін, арсенал | Рейтинг: 0.0/0