Головна » 2010 » Лютий » 10 » «Вердеру» сніг не завадив
06:17
«Вердеру» сніг не завадив
Кубок НімеччиниБременський «Вердер» вийшов у півфінал Кубка Німеччини, перемігши у рідних стінах перемогу (2:1) над «Хоффенхаймом». Вирішальний м'яч провів у другому таймі вийшов на заміну, нападник «музикантів» Угу Алмейда.
У рамках чвертьфіналу Кубка Німеччини «Вердер» приймав «Хоффенхайм».
Варто помітити, що обидва клуби після паузи в бундеслізі помітно зменшили обороти.
Бременці, приміром, програли п'ять матчів поспіль - «Шальке», «Гамбургу», «Айнтрахт», «Баварії» і «Боруссії» з Гладбаха. Тим не менше, «музикантам» вдалося уникнути антирекорду. «Вердер» вже давно не програвав шість матчів чемпіонату Німеччини поспіль. І перемога над «Гертою» (2:1) помітно підняла настрій його футболістам.
«Хоффенхайм», до речі, теж виступив в подібному стилі. Після серії невдач команда в останньому 21-му турі з тим же рахунком 2:1 взяла гору над «Ганновером».
Напевно, гості розраховували на те, що у складі «музикантів» не з'явиться Клаудіо Пісарро, який отримав невелике пошкодження у зустрічі проти берлінського клубу. Проте їх надіям не судилося збутися. Перуанець вийшов на поле «Везерштадіона» з перших хвилин. Самі ж гості несли серйозні втрати: з різних причин були відсутні Андреас Бек, Йосип Шимунич, Марвін Комппер і Чінеду Обасі.
Суперникам не пощастило. Зустріч проходила у непростих погодних умовах.
Співробітникам стадіону перед початком матчу довелося попрацювати, щоб очистити поле від снігу.
Як і очікувалося, господарі відразу прибрали ініціативу до своїх рук. Спочатку у них мало що виходило попереду. Бременці шукали там Пісарро. Але до м'яча він не добирався. Щоправда, на 11-хвилині черговий простріл на нього завершився тим, що «Вердер» заробив кутовий. І подача з кута завершилася ударом Німайера після того, як він виграв боротьбу на «другому поверсі» - трохи вище «дев'ятки».
Після закінчення чверті тайму стало очевидно, що «Хоффенхайм» обрав нехитру тактику, яка полягала в обороні своїх воріт чи не всією командою. Зрозуміло, що зламати такий захист бременцям було непросто. Час йшов, а яких-то по-справжньому гострих моментів не виникало. Що говорило тільки про вдалий плані гостей.
Пісарро ж, якого вони так боялися, встиг до перерви не раз потрапити у офсайд. Усвідомивши, що близько до воріт не підійти, бременці вирішили пустити в хід далекобійну артилерію. І перша спроба відразу увінчалася успіхом.
На 27-й хвилині після розіграшу штрафного удару Налдо метрів з 30-ти відправив м'яч у «дев'ятку»!
Справедливості заради варто відзначити, що незабаром рахунок міг зрівнятися. Захисник Нільссон втратив відмінний момент, коли бив головою із забійної позиції - поруч зі штангою. Більше того, ініціатива вже перейшла до гостей. «Хоффенхайм» після пропущеного гола був змушений зі зрозумілих причин йти вперед. А бременці начебто і не заперечували.
Мабуть, Томас Шааф вніс необхідні корективи в роздягальні, попутно зробивши догану своїм футболістам. І другий тайм розпочався під знаком «Вердера». Не минуло й двох хвилин, як Марін на швидкості пішов від захисників гостей і намагався перекинути воротаря «Хоффенхайма», але той незбагненним чином примудрився перевести м'яч на кутовий!
Однак всупереч логіці гостям вдалося зрівняти рахунок. На 73-й хвилині вийшов на заміну, нападаючий ТАГО з лінії воротарського головою перекинув голкіпера бременців!
До речі, гол пропускав вже не Візе, а його дублер Фандер, який зайняв місце на останньому рубежі «Вердера» з другої половини зустрічі.
Але недовго музика грала. Пісарро, перебуваючи у центрального кола, вивів «свіжого» Алмейда на вільний простір - і той, незважаючи на захисників, метрів з 20-ти потужно пробив у верхній кут!
Що тут додаси? Тренери вгадали із замінами. А ще можна зазначити, що гості стали фолить, розуміючи, що їм уже не відігратися. Едуардо і Саліховіч за грубість були покарані жовтими картками. Бременці ж у хвилини, що залишилися, діяли грамотно. І не залишили суперникам жодних шансів на порятунок.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 360 | Додав: Roland | Теги: Кубок Німеччини | Рейтинг: 0.0/0