Головна » 2010 » Січень » 19 » Вермут зробив дубль
05:57
Вермут зробив дубль
вермут, рубінСуперник казанського «Рубіна» по 1 / 16 фіналу Ліги Європи «Хапоель» з Тель-Авіва здобув перемогу у матчі 18-го туру чемпіонату Ізраїлю. Команда Елі Гутмана впевнено переграла одноклубників з Беер-Шеви з рахунком 4:1. Дублем у цьому матчі відзначився один з кращих гравців тель-авівської команди Гіл Вермут.
У понеділок, 18 січня, матчем між тель-авівським «Хапоелем», суперником казанського «Рубіна» по 1 / 16 фіналу Ліги Європу, і їх одноклубниками з Беер-Шеви завершувався 18-й тур чемпіонату Ізраїлю.
Лідер національної першості, «Маккабі» з Хайфи, 16 січня розгромив у гостях «Хапоель» з Рамат Гана. І, набравши 51 очко, за 12 турів до фінішу забезпечив собі комфортну перевагу над що йдуть другими в турнірній таблиці тель-авівським «Хапоелем».
На рахунку у суперників «Рубіна» перед початком матчу 18-го туру було 38 очок.
Найближчий переслідувач тель-авівської команди, «Маккабі» (Т-А) після 18-ти турів мав на своєму рахунку 35 очок. У Беер-Шевський «Хапоеля» в активі перед цим матчем було 26 очок і міцне 8-е місце в турнірній таблиці.
На сайті «Хапоеля» щосили торгують квитками на матч проти «Рубіна». Пропонуючи летіти до Казані разом з командою. Нагадаємо, що матч відбудеться 18 лютого в 21:00 мск на казанському стадіоні «Центральний». Правда до візиту в Росію команді під керівництвом Елі Гутмана ще належить провести 4 матчі в ізраїльській прем'єр-лізі, не рахуючи гри з одноклубниками з Беер-Шеви.
Матч 18-го туру проходив на полі тель-авівського стадіону «Блюмфілд». Перші півгодини гостям вдавалося стримувати натиск господарів. Але довго так тривати не могло. І на 32-й хвилині захисник Давид Даян відкрив рахунок.
Розпечатати ворота хорватського воротаря Калі, тель-авівські футболісти посилили тиск.
Захисники гостей зовсім перестали встигати за ними. І на 41-й хвилині Калі був змушений фолить на виході. За що отримав жовту картку і пенальті в свої ворота. До одинадцятиметрової позначки підійшов Гіл Вермут. Його удар Калі відбити не зумів.
Проте ще до перерви гості один м'яч відіграли. Півзахисник Давид Ревіво на 44-й хвилині повернув надію в Средцем вболівальників з Беер-Шева, забивши гол Абарбанелю.
Другий тайм тренер гостей почав з подвійною заміни, бажаючи розвинути успіх. Але тель-авівські футболісти, схоже, були готові до такого розвитку ситуації. І, налагодивши контроль над м'ячем, до 62-й хвилині збільшили свою перевагу. На цей раз Гіл Вермут забив з гри, зробивши дубль.
Кінцівка матчу пройшла у взаємних атаках. Елі Гутман, мабуть впевнений в успішному результаті поєдинку, замінив трьох гравців.
Остаточний рахунок у матчі на 74-й хвилині встановив нападник тель-авівського «Хапоеля» Еран Захави, відправивши четвертий м'яч у ворота Калі.
Наступний матч у національній першості «Хапоель» проведе проти лідера чемпіонату, «Маккабі» з Хайфи 25 січня.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 474 | Додав: Roland | Теги: рубін, вермут | Рейтинг: 0.0/0