Головна » 2010 » Березень » 21 » Відбувся 18-й тур чемпіонату України у Першій лізі
08:45
Відбувся 18-й тур чемпіонату України у Першій лізі
Севастополь, Нафтовик, Волинь, ОлександріяПІСЛЯ прікрої осічкі у попереднього турі, на матч проти «Дністра» воліняні вийшли сповнені бажання реабілітуватіся перед своїмі уболівальнікамі і відразу так застукав гостей, що вже у перші десять хвилин створили три Більш Ніж стовідсоткові момент для взяття воріт, ЯКІ, втім ... не реалізувалі. На 5-й хвіліні Павлов, перебуваючи в районі одінадцятіметрової плане замість удару наступивши на м'яч, шкіряного підхопів Олівейра і відкінув на дальню стійку Самотня Лопесу, та Рамон Якимів дивом прімудрівся пробиті «по Горобця». Минуло дві хвилини і вже Шарпар опінівся віч-на-віч з кіпером метрів за Вісім від воріт. Удар - і Лавренцов невідомо як, але зреагував на пущений зблизька м'яч і у стрібку перевів того на Кутовий. Невдовзі атак праву краєм завершився Гарматній ударом Герасим'юка - Воротар відбів м'яч перед собою, а Павлов з трьох метрів у ворота не поцілів.
Такий хвацькій початок змушував Лише задумуватіся над проблемою реалізації лучан. Гості ж, змушені були чи не усією командою відсіджуватіся в обороні. При ЦЬОМУ смороду Спробував протістояті господарям, насітівші лінію півзахісту і створили МІцний передній край своїх захисними порядків ближче до центру поля. Проте, знайти адекватно протідію швидко і технічним півоборонцям «Волині» Їм так і не вдалося. А коли вже, здавалося, стартовий атакувальній запал волинян спав, рахунок було відкрито. Господарі заробілі штрафний метрів за 25 від воріт зліва. До м'яча підійшов Герасим'юк і чіткім навіснім ударом послав шкіряного прямо у «дев'ятку», туди, де очікував Лавренцов. І Хоча Воротар правильно вибрав позіцію і відчайдушно стрібнув, намагаючись дістаті підступній удар, м'яч, просвістівші над кінчікамі пальців кіпера, влетів у ворота - гол!
Відразу ПІСЛЯ ЦЬОГО овідіопольців створили свій єдиний насправді небезпечний момент біля воріт «Волині» у першому таймі, та й то, завдякі помілці оборонців - Каблаш перехопів м'яч і, нікім НЕ прікрітій, пробивши з лівого кута токарно у дальній кут. На щастя для лучан м'яч пройшов поруч із стійкою. Надалі гостям вдало дещо відсунуті гру від своїх володінь, але чогось путнього при ЦЬОМУ створити смороду НЕ змоглі. «Волинь» же ж регулярно турбувала оборону гостей проходами та ударами, у чому особливо відзначілася парочка «Лопес - Олівейра». Недарма на післяматчевій прес-конференції тренер «Дністра» Андрій Пархоменко зауважів, що ЦІ двоє повністю перегралі ЙОГО команду. Однак, захисника овідіопольців діялі вже Більш зібрано і вчасно ліквідовувалі ПРОРИВУ своїх суперніків, а два непогану удари напрікінці тайму у виконанні Олівейрі та Павлова узяв Лавренцов.
ПІСЛЯ відпочинку «Волинь» знову взялася тіснуті на ворота «Дністра» і усе йшло до голу. Перший небезпечний «Дзвіночок» пролунав на 49-й хвіліні, коли Лісовий потужний пробивши з-за меж Карно, м'яч рикошетів від когось з оборонців і Лише завдякі усмішці Фортуні влетів не у сітку, а потрапили у спантеліченого Лавренцова. За мить Павлов відгукнувся на передачу і врівався було в Карні, проте на вході до штрафного майданчик був зупинення підніжкою, на що арбітр чомусь ніяк НЕ зреагував. Ще якісь дві хвилини і Лопес подає штрафний з лівого флангу у центр на лінію воротарського на Олівейру - Майкон прийняв м'яч на груди і з розвороту пославши ЙОГО у сітку. Проте у ЦЬОМУ епізоді суддя зафіксував Хоча й спірній, але цілком справедливою офсайд. Однак, гостей це не врятували. У наступній атаці тієї ж Олівейра на правому фланзі фінтом обійшов двох захисників і увірвався в Карні, де Хромих, смікнувші бразильця за футболку, заваливши того на землю - пенальті. Одінадцятіметровій чітко і точно Виконав сам потерпілій - 2:0.
Овідіопольці, як і у першому таймі, відповілі гострий моментом, котрий віявівся іншим і Останнім з розряду небезпечних у виконанні гостей за весь матч. Полтавець потужний пробивши із штрафного по центру метрів з Тридцяте, та Неділько Хоча й з труднощів, але м'яч відбів. І знову приказки «не забіваєш ти ...» - на 62-й хвіліні Лопес рвонув лівім флангом і прострілів у центр на лінію воротарського точно на Олівейру. Майкон прийняв м'яч і відразу з розвороту пославши ЙОГО у лівий від кіпера кут - гол! Справу було зроблено і гра дещо заспокоїлася за інтенсівністю, проте стала Більш напруженості у плані порушень. Невіправдана і неочікувана у такій ситуації жорстким гра з боку гостей змусили тренерів «Волині» оперативно проводити заміні основних виконавців, аби пріберегті тих на відповідальний кубковий поєдинок. Тому до завершення гри особливих сплесків в атакуючііх діях обох команд вже не було. Кілька непогану ударів по воротах у виконанні волинян, Кілька безрезультатних проходів до токарно «Волині» у виконанні гостей - ось і все. Варто відзначіті хіба межі удар зі штрафного у виконанні Пічкура на останніх хвилин - Євген майже від ліцьової з правого краю закрутивши шкіряного під самісіньку поперечку, але Лавренцов цей м'яч потягнув.
«Волинь» - «Дністер» - 3:0
Голи: Герасим'юк, 21, Олівейра, 55, з пенальті, 62.
«Волинь»: Неділько - Мостовий, Сімінін, Павлов, Лопес (Розгон, 85), Олівейра (Рибальченко, 75), Лісовий (Довгий, 72), Курилов, Герасим'юк (Пічкур, 66), Шарпар, Гошкодеря (Ковалюк, 78) .
«Дністер»: Лавренцов - Вішталюк, Хромих, Лещук, Буряк, Д. Пархоменко, К. Пархоменко (Немчанінов, 67), Полтавець (Момотенко, 85), Лобан (Піцик, 62), Мочуляк (Гаврилюк, 77), Каблаш ( Продан, 63).
«Феніск-Іллічівець» - «Прикарпаття» - 2:1
Голи: Яковенко, 37, Малий, 90 - Цкарозія, 21.
«Зірка» - «Севастополь» - 0:0
Вилучення: Бурдіян, 35.
«Геліос» - «Десна» - 0:0
«Кримтеплиця» - «Енергетик» - 2:1
Голи: Кучеренко, 58, з пенальті, 66 - Семенюк, 35.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 339 | Додав: Roland | Теги: Олександрія, севастополь, Волинь, Нафтовик | Рейтинг: 0.0/0