Головна » 2010 » Лютий » 17 » Виявилася сильнішою за "Металіста"
05:59
Виявилася сильнішою за "Металіста"
Металіст, Оболонь, Товариські матчі, ЗбориВ контрольному матчі зійшлися два представники української Прем'єр-ліги - харківський "Металіст" і київська "Оболонь".
Рахунок був відкритий після півгодини гри. Арбітр зустрічі Євген Геренда призначив штрафний у 25 метрах від воріт Горяїнова. Куценко пробив, м'яч зачепив стінку, після чого першим до нього встиг Котенко, одним дотиком переправив його в кут воріт дезорієнтацію Горяїнова.
Не минуло й 10 хвилин, як була відповідь: Фініньо навісив з кутового, а Джексон головою з лінії воротарського пробив повз кіпера. 1:1.
І все-таки останнє слово виявилося за підопічними Ковальця. Онисько отримав м'яч перед входом до штрафного і щільно пробив у правий від Бажана кут, зафіксувавши перемогу для своєї команди - 2:1.
"Металіст" - "Оболонь" - 1:2
Голи: Котенко 32, Джексон 43, Онисько 72
"Металіст": Горяїнов, Фініньо, Папа Гуйє, Березовчук, Обрадович, Бордіян, Валяєв, Едмар, Девіч, Олійник, Джексон
"Металіст" (другий тайм): Бажан, Пшеничних, Шелаєв, Путівцев, Будник, Буркхардт, Слюсар, Поступаленко, Рикун, Барілко, Антонов
"Оболонь": Рибка, Яворський, Лозинський, Фартушняк, Конюшенко, Рожок, Котенко, Сибіряков, Валєєв, Куценко, Іващенко
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 365 | Додав: Roland | Теги: Товариські матчі, Збори, Оболонь, Металіст | Рейтинг: 0.0/0