Головна » 2009 » Грудень » 13 » «Вілла» зняла третій скальп
02:45
«Вілла» зняла третій скальп
астон вілла, мю«Манчестер Юнайтед» програв на своєму полі «Астон Віллі» і не зміг скористатися осічкою «Челсі», відставши від «синіх» вже на три очки. Роман Павлюченко не потрапив до заявки «Тоттенхема» на матч з «Вулверхемптона», якому «шпори» програли вперше за 28 років.
У матчі скромних «Сток Сіті" та "Уїгана», що завершився внічию (2:2), гондураську захисник гостей Мейнор Фігероа забив гол зі штрафного на своєї половини поля. М'яч пролетів 60 метрів і потрапив точно у верхній кут воріт Томаса Серенсена. При цьому на останній хвилині датчанин врятував «Сток Сіті» від поразки, парирував пенальті від колумбійця Уго Родальегі, і цей воротарський подвиг став для Серенсена вже п'ятим в шести спробах в нинішньому році!
У неділю в прем'єр-лізі пройде центральний матч 16-го туру: зустрічаються «Ліверпуль» і «Арсенал».
«Манчестер Юнайтед» у вівторок успішно виконав місію з досягнення необхідного для ЦСКА результату, перемігши в гостях «Вольфсбург» і уникнувши неабиякої частки критики у випадку третього поспіль безуспішного матчу в Лізі чемпіонів. При цьому у Вольфсбурзі манкуніанці діяли фактично з одним номінальним захисником Евра: з огляду травм і хвороб інші оборонці зіграти не могли. У результаті в центрі оборони тоді розташувалися Керрік і Флетчер, а всю праву брівку закривав Пак Чжи Сун. До матчу проти «Астон Вілли» відновилися (хто б сумнівався!) Неманья Відіч і Уеслі Браун, що дозволило Керрік повернутися в півзахист, а Флетчеру - праворуч. Крім того, вийшли на поле Гіггз з Руні, а Бербатов і автор хет-трика в матчі з «Вольфсбургом» Майкл Оуен почали гру на лавці запасних.
МЮ, виходячи на поле, вже знав, що «Челсі» втратив очки в матчі з «Евертоном», і це, мабуть, закріпити «червоних дияволів». Бірмінгемці почали набагато активніше, хоча на 11-й хвилині господарі мало не зловили їх на контратаці, однак Руні все зіпсував неточною передачею. Поступово, втім, гра перейшла ближче до володінь Бреда Фріделя, але все обмежувалося неточними навісами або втратами м'яча після індивідуальних дій.
Коли ж територіальну перевагу манкуніанців стало величезним, господарі пропустили контрудар. Все вийшло гранично просто: Ешлі Янг навісив, а Габріель Агбонлахор на ближній штанзі головою переправив м'яч у ворота Томаша Кущака.
У спробах швидко відігратися Руні навіть пішов на симуляцію, за що і був покараний попередженням. Потім Руні влучив у «стінку» зі штрафного, а на 31-й хвилині що є сили влупив у поперечину!
Моментом раніше «Вілла» мала забивати в контратаці другий м'яч, але Агбонлахор зробив зайву передачу. Незабаром Агбонлахор пробив здалеку, але Кущак м'яч зловив. На другий тайм не вийшов Гіггз, якого очікувано замінив Майкл Оуен, однак головною дійовою особою в атаці МЮ залишався Руні. Поступово господарі грузнули в оборонних порядках «Вілли». У середині другого тайму сер Алекс Фергюсон провів дві перемоги поспіль: з'явилися на полі Бербатов з Гібсоном. У кінцівці господарі почали навал. Фрідель насилу парирував м'яч після підступного удару в далекий кут Бербатова, а Керрік і зовсім не потрапив в ціль.
«Вілла», раніше перемігши «Ліверпуль» і «Челсі», «зняла скальп» з третього фаворита і піднялася на третє місце.
Іншому клубу з Манчестера, «Сіті», знову не вдалося наблизитися до лідерів. Хоча час від часу команда Марка Хьюза показує видатний футбол, який, власне, і повинна при настільки агресивною трансферну політику, вище шостого місця піднятися «городянам», мабуть, не судилося. Після перемоги в попередньому турі над «Челсі» і розгромом «Арсеналу» у матчі Кубка ліги, здавалося б, поїздка в гості до аутсайдеру «Болтона» не повинна викликати особливих проблем. Не тут-то було! «Болтон» мало не переміг, дякую Карлосу Тевесу, який оформив дубль. Два голи у цей вечір забив хорватський форвард «Болтона» Іван Класніч.
Тричі господарі виходили вперед у рахунку, і кожного разу «городянам» вдавалося відіграватися, останній раз Тевес це зробив на 78-й хвилині, коли «Сіті» грав у меншості. Знову оскандалився Крейг Белламі, який на 65-й хвилині отримав попередження за симуляцію, почав сперечатися з арбітром і удостоївся другої картки. На той час «Болтон» вигравав з рахунком 3:2, і довелося зробити шедевр Тевесу, який продерся по лівому флангу і вразив дальній кут воріт Яаскелайнена. Перший же гол аргентинець забив ударом з лінії штрафної.
Незважаючи на такий результат, «Сіті» до 10 матчів збільшив свою безпрограшну серію в прем'єр-лізі.
Другий аутсайдер прем'єр-ліги «Вулверхмептон» своїх трьох очок не втратив, перемігши в гостях «Тоттенхем Хотспур», де Роман Павлюченко не потрапив навіть до заявки. Зате повернулися до складу «шпор» після травм Лука Модріч і Джованні, які вийшли на заміну в другому таймі. Переможний ж гол вже на 4-й хвилині забив ірландець Кевін Дойл, порадувавши тренера-співвітчизника Міка Маккарті. «Тоттенхем» так і не зміг відігратися, дозволивши «вовкам» покинути зону вильоту, здобувши другу перемогу поспіль. А форвард Джермейн Дефо дозволив випередити себе в спорі кращих снайперів ліги Дідьє Дрогба з «Челсі».
Хоча самий реальний шанс у другому таймі був у Ніко Кранчара, примудрився не влучити у ворота з декількох метрів. «Вовки» виграли в офіційному матчі у «Тоттенхема» вперше за 28 років!
На небезпечне 18-е місце опустився в результаті «Вест Хем», який програв у гостях «Бірмінгем», здобувши четверту перемогу поспіль. Три очки господарям приніс удар Лі Бойєр, раніше виступав за «Вест Хем». У другому таймі врятувати «молотобійців» міг замінив на 68-й хвилині Радослава Ковача Кірон Дайер, влучив у штангу.
Починає оживати і безнадійний, здавалося, аутсайдер «Портсмут», який після перемоги над «Бернлі» домігся гостьової нічиєї з «Сандерлендом». Найважливіше очко гостям приніс на останній хвилині після подачі кутового французький захисник Юнес Кабул, який на радощах зірвав з себе футболку і отримав другий в матчі попередження.
Нічиї були зафіксовані в матчах між «Сток Сіті» і «Уїганом», «Бернлі» і «Фулхемом», а також «Халлом» і «Блекберном». Залежно від амбіцій, ці команди або закріплюються в середині таблиці, або намагаються її безуспішно покинути.
Інші новини прем'єр-ліги, Кубка ліги, а також Кубка і Суперкубка країни, подробиці матчів і положення команд у турнірній таблиці можна подивитися на сторінці чемпіонату Англії.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 596 | Додав: Roland | Теги: мю, астон вілла | Рейтинг: 0.0/0