Головна » 2010 » Червень » 4 » Визнаний кращим - і знову досягнення
08:39
Визнаний кращим - і знову досягнення
мессі, футбол, барселона, чемпіонат іспаніїФутболіст іспанської Браселони Ліонель Мессі став кращим футболістом Іспанії сезону 2009/2010, повідомляє Marca.
Відзначимо, що трофей, що має ім'я президента мадридського Реала Альфредо Ді Стефано, дістався Мессі в результаті рішення членів журі, у складі яких такі особистості, як сам Ді Стефано, Фабіо Капелло, Андоні Субісаретта, Луїс Суарес, Фернандо Йєрро, Йохан Кройф і Зінедін Зідан.
Зазначимо, що Мессі стає переможцем трофея Ді Стефано вдруге поспіль, отримавши 34 голоси. Криштіану Роналду, який зайняв друге місце, отримав 26 голосів. На третьому місці опинився одноклубник Мессі Хаві Ернандес, отримавши 15 голосів. А четверте місце зайняв форвард мадридського Реала Гонсало Ігуаїн. Аргентинець отримав чотири голоси.
Нагадаємо, що раніше Мессі отримав Золоту бутсу - приз найкращому бомбардирові європейських чемпіонатів.
За матерiалами Чемпионат.Ру
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 419 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат Іспанії, Барселона, Футбол, мессі | Рейтинг: 0.0/0