Головна » 2010 » Січень » 26 » "Ворскла" не дограла...
09:37
"Ворскла" не дограла...
Ворскла, Товариські матчі, ЗбориМатч двох діючих володарів національних кубків своїх країн був дуже динамічним і трохи неоднозначним. Моменти створювали одні, а забивали - інші.
Двічі на полтавських воротах свій автограф залишав український легіонер казахів Віталій Шумейко. "Ворскла" забила ж після виконання "стандарту". Ярмаш подав, а Тимченко ударом головою скоротив відставання в рахунку - 1:2.
Сім хвилин потому неждано-негадано гравець "Атирау" перевірив пильність Долганського відмінним ударом з дальньої відстані, і потрапив в ціль, як не можна краще - третій гол опонентів ворсклян в цій грі.
Тільки-но розпочався другий тайм, як на стадіоні відбулися проблеми з освітленням. Казахи не стали чекати, поки все владнають, і, поспішаючи зібрати сумки, поїхали ...
"Ворскла" - "Атирау" (Казахстан) 1:3
Голи: Тимченко (30) - Шумейко (8, 23),??? (37)
"Ворскла" (1 тайм): Долганський, Медведєв, Тарганчук, Вовкодав, Ярмаш, Красноперов, Маркоскі, Єсін, Тимченко, Кунєва, Янузі.
"Ворскла" (2 тайм): Величко, Чеснаков, Пєсков, Матвеєв, Даллку, Оніко, Деспотовські, Безус, Кулаков, Сачко, Чичиков.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 465 | Додав: Roland | Теги: Збори, Ворскла, Товариські матчі | Рейтинг: 0.0/0