Головна » 2009 » Листопад » 22 » Ворскла - Оболонь - 3:2
10:08
Ворскла - Оболонь - 3:2
Свято відкритого футболу
Буквально напередодні матчу в Полтаві «Оболонь» отримала позитивну відповідь апеляційного комітету з приводу дискваліфікації чотирьох своїх футболістів. Куценко, Лень, Лозинський та Іващенка воюватиму ж вийшли в основному складі. Таким чином, склад «пивоварів», якщо не враховувати травмованих і дискваліфікованого за перебір карток Кіцута, був близьким до оптимального.
У «Ворскли» не зміг взяти участь у матчі Кулаков (перебір карток), а Ярмаш так і не встиг відновитися після грипу. Проблему правого флангу Микола Павлов вирішив наступним чином: місце Кулакова на правій брівці зайняв Красноперов, опорного зіграв Чеснаков, на правий фланг захисту змістився Даллку, а пару Медведєву у центрі склав молодий Матвєєв. До речі, для Олександра це був дебютний матч за «Ворсклу». Упевненою грою в дублі і молодіжної збірної другий номер господарів заслужив місце в стартовому складі.
Дебют же зустрічі дуже нагадував початок минулого домашнього матчу біло-зелених з «Зорею». З перших хвилин полтавчани кинулися в атаку і вже на 4-й хвилині відкрили рахунок. Маркоскі обіграв на правому фланзі захисника і зробив передачу на лінію воротарського Безус. Роману бити було не дуже зручно, і він відкинув під удар Чеснакова - 1:0. Можливо, Бойко і зміг би чимось допомогти, але по дорозі м'яч зачепив когось із захисників і влетів у сітку.
«Ворскла» продовжувала атакувати і на 21-й хвилині подвоїла рахунок. Велика заслуга в голі належить Єсіну, який на лівому фланзі накрутив захисника і зауважив набігаючого Безус, якому і відпасував під удар. Роман бив без перешкод з боку захисників, і вразити правий нижній від воротаря кут воріт було лише справою техніки.
Після другого гола стрепенулися і гості. Спочатку Куценко потривожив стінку ударом зі штрафного, а потім Володимир, перебуваючи в безпосередній близькості від воріт, не зміг виконати точний пас на партнера і після рикошету Долганський м'яч забрав. У господарів можна відзначити два неточних удару Чеснокова. Але останнє слово в першому таймі залишилося все-таки за киянами. На 45-й хвилині Лозинський підключився до стандарту і дуже небезпечно пробивав головою. Долганський виручив, ліквідувавши також і добивання.
У другому таймі за діями обох команд спостерігати було одне задоволення. М'яч майже не затримувався в центрі поля. «Оболонь» відкривалася, так як треба було відігравати відразу два м'ячі, а «Ворскла» не стала сушити гру (як у матчі з «Зорею») і при першій можливості представилася також атакувала. На 61-й хвилині рахунок до непристойного повинен був доводити Красноперов, але, отримавши пас від Есина, зробив щось середнє між ударом і прострільну передачу і момент втратив. Розплата настала на 72-й хвилині. Мірошниченко обіграв праворуч Даллку і віддав передачу в штрафний на Куценко. Валерій по м'ячу толком не потрапив, але Рожок в падінні проштовхнув «круглого» у ворота - 2:1.
Складно сказати, як би розвивалися події далі, якби господарям одразу не вдалося відновити комфортний перевагу в два м'ячі. Буквально через хвилину після голу Рожка Єсін навісив зліва, а Маркоскі головою вразив нижній кут воріт Бойко. Але й це було ще не все. Київські футболісти билися до останнього, за що були винагороджені вже в доданий час. Після розіграшу кутового Ігор Малиш головою вразив ворота Долганського, трохи підсолодивши поразку своєї команди. На більше у гостей просто не вистачило часу.
Таким чином, полтавчани здобули другу перемогу поспіль у чемпіонаті, а столична команда вдруге поспіль забив на виїзді двічі, пропустила тричі, так і не здобувши хоча б одного очка. Тепер і «Оболонь», і «Ворскла» мають по 15 очок, балансуючи на межі першої десятки.
Олександр Данник
«Ворскла» - «Оболонь» - 3:2
«Ворскла»: Долганський (к), Матвєєв, Даллку, Красноперов, Маркоскі, Безус (Деспотовскі, 71), Сачко (Чичиков, 77), Цуррі (Вовкодав, 90 +1), Медведєв, Чеснаков, Єсін.
«Оболонь»: Бойко, Куценко, Лозинський, Сибіряков (Мазуренко, 46), Валєєв, Васильєв, Морозюк (Мірошниченко, 14), Варанков, Рожок (к) (Малиш, 85), Лень, Іващенко.
Голи: Чеснаков (4), Безус (21), Маркоскі (73) - Рожок (72), Малюк (90 +3).
Попередження: Матвєєв (26), Сачко (60) - Іващенко (15), Валєєв (23), Рожок (42), Куценко (45 +1), Лозинський (65).
Протокольні дані звірені з офіційними.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 559 | Додав: Roland | Рейтинг: 0.0/0