Головна » 2013 » Січень » 25 » Впевнена перемога Дніпра
10:56
Впевнена перемога Дніпра
Рапід Бухарест, Дніпро ДніпропетровськСьогодні в рамках навчально-тренувального збору в Марбельї дніпропетровський «Дніпро» провів товариський матч проти бухарестського "Рапіда".
Українська команда швидко відкрила рахунок - вже на 7-ій хвилині Віталій Мандзюк головою відправив м'яч у ворота суперника після подачі кутового у виконанні Кравченка. До слова, Віталій зробив собі подарунок на день народження - в четвер гравцеві «Дніпра» виповнилося 26 років.
У середині першої половини зустрічі міг подвоїти рахунок Євген Коноплянка - його постріл з гострого кута струсонув штангу воріт суперника. Втім, до кінця першого тайму у "Рапіда" також було кілька шансів відігратися, але Лаштувка у воротах грав чітко.
У другому таймі «Дніпро» швидко подвоїв свою перевагу. Простріл Коноплянки на дальній штанзі замкнув Зозуля. Через кілька хвилин Кравченко ударом зі штрафного влучив у стійку, і стало остаточно ясно, що бухарестському клубу сьогодні нічого не світить.
Так і вийшло. На 71-ій хвилині Селезньов пробив по воротах, голкіпер «Рапіда» парирував, але на добиванні першим виявився Матеус, який і відправив м'яч у сітку. За хвилину супернику вдалося забити гол престижу, точний постріл на рахунку Чалін. Але й тільки - «Дніпро» спокійно довів гру до перемоги, підсумковий рахунок поєдинку 3:1.

«Дніпро Дн» - «Рапід (Бухарест)» - 3:1

Віталій Мандзюк, 7, Роман Зозуля, 54, Матеус, 70 - Флорін Келін, 71
«Дніпро Дн»: Ян Лаштувка, Віталій Мандзюк, Євген Коноплянка, (Джаба Канкава, '66), Денис Кулаков, (Іван Стрініч, '66), Євген Чеберячко, (Ондржей Мазух, '66), Самуель Інкум, (Ерік Матуку , '66), Нікола Калинич, (Денис Олійник, '66), Роман Зозуля, (Руслан Ротань, '66), Сергій Кравченко, (Олександр Кобахідзе, '66), Євген Шахов, (Євген Селезньов, '66), Артем Федецький, (Матеус, '66)
«Рапід (Бухарест)»: Петерсон Песанья, (Вірджіл дрег, '46), Адріан Грігоре, (Іонуц Войко, '46), Крістіан Орош, Октавіан Абрудан, Стефан Мардар, Олександру Коман, (Міхай Роман, '46), Миколу Грігоре, Овідіу Херя, Стефан Григоріє, Андрій Чіолаку, Даніель Панку
Євген Коноплянка, 35. Самуель Інкум, 62
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 349 | Додав: Roland | Теги: дніпро дніпропетровськ, Рапід Бухарест | Рейтинг: 0.0/0