Головна » 2010 » Березень » 18 » Впевнений крок до фіналу Кубка Бельгії
12:50
Впевнений крок до фіналу Кубка Бельгії
Олег Ящук, Серкль, Чемпіонат БельгіїУ першому матчі півфіналу Кубка Бельгії "Серкль Брюгге" на своєму полі приймав "Роселар". Для двох команд успіх у Кубку Бельгії - єдиний шанс пробитися в єврокубки. У поточному сезоні "Серкль" йде в середині турнірної таблиці (9-е місце), а от "Роселар" поки що перебуває в зоні вильоту (15-е місце).
Виходячи зі свого турнірного становища, "Роселар" вирішив поберегти своїх основних гравців. Матч на лавці основних почали основні гравці цього сезону: півзахисник молодіжної збірної Ісландії Б'ярні Відарссон, гравець бельгійської молодіжки Декуві і наш Микита Рукавица.
"Серкль" вийшов у всеозброєнні - Олег Ящук відіграв весь матч, Сергій Серебренников з'явився в другому таймі. Уже в першій половині все стало на свої місця - Фоссе з пасу Ящука відкриває рахунок (30-а хвилина), а через сім хвилин Корнеліс зі штрафного подвоює рахунок. У другому таймі вже сам Ящук поставив ефектну крапку - 3:0.
У цій парі вже все ясно. А ось з другим фіналістом поки не ясно - перший матч "Мехелен" з "Гент" закінчився бойовою нічиєю 2:2.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 358 | Додав: Roland | Теги: Серкль, Чемпіонат Бельгії, Олег Ящук | Рейтинг: 0.0/0