Головна » 2010 » Січень » 20 » Впевнений старт Італії
09:22
Впевнений старт Італії
італія, бельгія, збірніДубль Саада Ассіс, а також голи Луки Іполита з пенальті і Баптістелли принесли збірній Італії першу перемогу на чемпіонаті Європи з футзалу в Венгріі.С перших хвилин матчу "скуадра адзурра" почала доводити, що саме вона є фаворитом зустрічі. Швидко взяв м'яч під свій контроль, підопічні Роберто Менікеллі відкрили рахунок вже на 2-й хвилині. Баптістелла, який виконував роль "стовпа", відкотив м'яч Саад Ассіс, потужний удар якого під поперечину голкіпер бельгійців Давид Моранте парирувати був не в змозі. Таким чином, і в другій грі стартового дня турніру був проведений швидкий гол.Такое початок могло виявитися для бельгійців, що вийшли на паркет без дискваліфікованих Саада Сальхов і Жонатана Неукерманса, згубним. Тим більше, що номінальні господарі продовжували контролювати хід подій, завдавши ще ряд небезпечних ударів. У центрі уваги як і раніше знаходився Баптістелла, вміло розкидали м'яч на партнеров.Однако молоді бельгійці зуміли прийти до тями після невдалого дебюту - сталося це в середині двадцятихвилинки. Перший дійсно небезпечний момент біля воріт фіналіста останнього чемпіонату Європи був створений під завісу тайму. Ахмед Сабадті відібрав м'яч у автора гола Саада Ассіс і тут же вистрелив - італійців виручила штанга. Незабаром Карім Шайбай завдав удару головою, але досвідчений воротар Олександр Феллер без зусиль перевів м'яч на угловой.Актівное закінчення першої половини повинно було додати оптимізму бельгійцям, які проводили свій перший матч у фінальній стадії з 2003 року. Проте "скуадра адзурра" тривожні дзвіночки почула і після перерви почала діяти швидше. Для гола їй знадобилося трохи більше трьох хвилин: це все той же Саад Ассіс знову продемонстрував, що володіє відмінним далеким ударом.Для третього взяття воріт команді знадобилося ще 38 секунд. Марсіо Форте увірвався в штрафну, де був збитий голкіпером Моранте. Очевидний пенальті реалізував Лука Іполита - 3:0. Після цього Менікеллі вирішив дати більше ігрового часу другій четвірці, що зробило гру більш відкритою. Так, у італійців Патрік Нора двічі потрапив в штангу, а у бельгійців Сабадті, обігравши трьох суперників, не зумів подолати останній рубіж в особі воротаря Феллера. І все-таки ще одне взяття воріт у цій зустрічі відбулося: влучний постріл вдався добре зіграв Баптістелле - 4:0.
Uefa.com
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 450 | Додав: Roland | Теги: збірні, бельгія, Італія | Рейтинг: 0.0/0