Головна » 2010 » Січень » 17 » За "Дніпро" забиває грузин, "Дніпро" програє грузинам
21:20
За "Дніпро" забиває грузин, "Дніпро" програє грузинам
Дніпро, Товариські матчі, ЗбориІгрову програму зборів "Дніпро" відкрив контрольним матчем з грузинським "Зестафоні". У цій зустрічі тренери нашої команди використовували розстановку з одним висунутим вперед нападаючим (у першому таймі цю роль виконував Гоменюк, після перерви - Бєлік), а також переглянули у справі потенційних новачків Лесякса і Бобух, залученого з молодіжного складу Баришнікова і повернувся з "Кривбасу" Бартулович, повідомляє офіційний сайт "Дніпра".
Дніпропетровці дуже добре провели перший тайм: володіли територіальною перевагою, атакували набагато частіше і гостріше суперника. Це і знайшло своє відображення в рахунку. На 20-й хвилині у воротах своїх співвітчизників відзначився Джаба Канкава. Він зіграв на добиванні після того, як голкіпер "Зестафоні" відбив удар з меж штрафного Володимира Гоменюка.
Гоменюк міг відзначитися і сімa хвилинами раніше, але не використав вихід один на один, який, по суті, сам же собі і організував, обігравши захисника в районі лінії штрафної. "Зестафоні" відзначився біля воріт Каніболоцький двічі. На 18-й хвилині гравець суперника потрапив у поперечину, а на 44-й хвилині Каніболоцький виручив партнерів, накривши м'яч після удару головою метрів з п'яти.
А от другий тайм записати собі в актив дніпропетровці ніяк не можуть. Перевага нашої команди зникло, а після всіх зроблених замін гра "Дніпра" і зовсім розладналася. Поступово перевага перейшов до "Зестафоні", і, врешті-решт, грузини двічі розписалися у воротах Шеліхова.
Грузинські футболісти своїми шансами скористалися. На 75-й хвилині гравець "Зестафоні", скориставшись провалом у центрі оборони "Дніпра", вийшов один на один і, обігравши Шеліхова, вразив порожні ворота. А через п'ять хвилин у сітці дніпрян побував другий м'яч. Карноза обрізав в центрі поля, і хоч з контратакою три в одного наші гравці впоралися, то проти точного удару після подачі з кутового нічого вдіяти не змогли.
Сьогодні о 17:00 "Дніпро" проведе ще один контрольний матч - проти московського "Локомотива".
Товариський матч. Белек, Туреччина.
"Дніпро" - "Зестафоні" - 1:2
Голи: Канкава, 20 -???, 75, 81.
"Дніпро": Каніболоцький Антон (Шеліхов Денис, 46), Павло Пашаєв, Лисицький Віталій, Бобух Артем (Клімавічюс Лінас, 46), Баришніков Євген (Лесякс Ян, 46), Шахов Євген, Джаба Канкава, Бартулович Младен, Сергій Назаренко (Каверін Віталій, 46), Льопа Дмитро (Карноза Артур, 67), Володимир Гоменюк (Бєлік Олексій, 46).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 648 | Додав: Roland | Теги: Дніпро, Збори, Товариські матчі | Рейтинг: 0.0/0