Головна » 2009 » Грудень » 31 » Задоволений Аршавін пішов відзначати
10:08
Задоволений Аршавін пішов відзначати
Лондонський «Арсенал» в останньому календарному матчі року на виїзді обіграв «Портсмут» - 4:1. Андрій Аршавін вийшов у стартовому складі, але результативними діями не відзначився.
Передостанній матч, що минає. «Портсмут», аутсайдер прем'єр-ліги, приймав на своєму полі «Арсенал», одного з лідерів. До того ж, «каноніри» славляться своєю атакою, а господарі аж ніяк не славляться обороною. Так що матч обіцяв бути видовищним.
До того ж, цікавий факт, «Портсмут» у «Арсеналу» не вигравав більше 50-ти років!
У 1958 році перемогли 5:4 і все. З тих пір, як відрізало.
У «Арсеналу» був відсутній провідний гравець - Сеск Фабрегас. Він отримав травму в матчі з «Бернлі», але в попередньому турі з «Астон Віллою» вийшов з рахунком 0:0. Вихід іспанця перевернув гру, яка закінчилася перемогою «канонірів» - 3:0. Фабрегас забив двічі, але ще посилив травму. Відновиться він не раніше, ніж через 10 днів.
Навколо «Портсмута» перед грою ходили розмови більше про проблеми фінансових, ніж ігрових, які всім очевидні. Чи жарт, команда прем'єр-ліги в найближчому часі може бути оголошена банкрутом. Це відбудеться в тому випадку, якщо команда не зможе розплатитися з усіма боргами до встановленого владою терміну. На даний момент борги «Портсмута» перевищують 10 мільйонів фунтів-стерлінгів.
Дивно, але задавити суперника з першої хвилини «Арсеналу» не вдалося. Навіть «Портсмут» володів деякими територіальною перевагою. Правда без небезпечних моментів біля воріт «канонірів». Гості ж відзначилися неточним занедбаністю в штрафну на Андрія Аршавіна, але той до м'яча не встиг.
Аршавін взагалі перших хвилин п'ять не міг навіть доторкнутися до м'яча.
На десятій хвилині «Портсмут» зовсім осмілів і створив вже справжні моменти. Спершу Пікіен виявився один у воротарській, але не повірив, що суддя не підніме прапорець офсайду і запоров момент. Але вже через кілька секунд Боатенг в центрі поля перехопив м'яч і на повній швидкості помчав до воріт «Арсеналу». Удар вийшов сильним, в ближній кут, але воротар впорався.
Тільки тоді «Арсенал» прокинувся. Розбудив гостей Аршавін. Андрій сміливо пішов в обвід перед штрафної суперника і хльостко вистрілив метрів з 20-ти. Але м'яч полетів вище воріт. Потім, протягом хвилини «каноніри» подали три кутових. Вони щоправда, нічим не закінчилися, але перевага стало переходити до команди Арсена Венгера.
А в середині тайму «Арсенал» гол забив. Як раз зі стандарту. Едуардо пробив з 25-ти метрів в обвід стінки, м'яч зачепив захисника і полетів в один кут, а воротар "Портсмута" в іншій. Після цього господарі огризнувся, але наприкінці тайму отримали ще один м'яч у свої ворота. Захисники з цікавістю дивилися, як м'яч переміщається з флангу в центр, на вільного Насрі. Коли той отримав передачу, то ще встиг озирнутися, прицілитися, замахнутися як слід і послати м'яч у сітку. Другий тайм при такій грі виходив простою формальністю.
Почалася друга половина в повільному темпі. Здається, рахунок 0:2 влаштовував обидві команди. «Арсенал» атакував якось мляво, а у «Портсмута» просто не виходило нічого цікавого придумати. Максимум - далекі удари, але ті припадали або повз, або в руки воротарю. Але один м'яч «каноніри» все-таки забили.
Аршавін відвернув на себе увагу двох гравців при розіграші кутового, а м'яч попрямував до Ремзі. Той обіграв захисника і пробив з-за меж штрафного майданчика. М'яч по красивій траєкторії влетів у сітку воріт - 3:0! Досить скоро «Портсмут» знайшов у собі сили відіграти один м'яч, Белдхадж замкнув простріл з флангу, але було вже пізно. До кінця матчу залишалося 15 хвилин і «Арсенал», не просо довів матч до перемоги, а забив ще один м'яч. Відзначився Сонг. Відразу після цього задоволений Аршавін відправився відпочивати, поступившись місцем Веле. Новий рік Андрій буде справляти у відмінному настрої.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 470 | Додав: Roland | Теги: Ліверпуль | Рейтинг: 0.0/0