Головна » 2010 » Лютий » 2 » «Закарпаття» - «Зеніт»-мол. - 3:2
13:25
«Закарпаття» - «Зеніт»-мол. - 3:2
футбол, міжсезоння, Закарпаття, Ігор ГамулаЗАКАРПАТТЯ-ЗЕНІТ (мовляв) Росія - 3:2 (1:0)
Голи у «Закарпаття»: Влчек, 35 (1:0). Давидов, 60 (2:0). Донець, 87 (3:2).
«Закарпаття» (Ужгород): 1-й тайм - Бабенко, Карлос, Шендрик, Леандро, Андроник, Іванов, Райчевіч, Тришович, Гомес, Невуче, Влчек; 2-й тайм - Михайлов, Чижевський, Шевелюхін, Гибалюк, Донець, Малишев , Біто, Джіварама, Микуляк, Давидов, гиба.
У матчі проти молодіжного складу «Зеніта» «Закарпаття» володіло величезною ігровою і територіальною перевагою, однак у кінцевому результаті перемога далася з великими труднощами.
Рахунок на 35-й хвилині відкрив що знаходиться на перегляді чех Влчек. У цьому епізоді грубо помилився воротар пітерців, який вибив м'яч прямо на гравця «Закарпаття». Останній грамотно розібрався в епізоді: спокійно обвів голкіпера і катнул м'яч у порожні ворота. Більше в першому таймі, по суті, не було створено жодного гольового моменту.
Другий тайм теж не ряснів яскравими атакуючими діями, але при цьому команди забили чотири м'ячі, а могли забити і більше ...
На 60-й хвилині ужгородцям вдалося результативно розіграти стандартне положення. Послідував навіс зі штрафного Микуляк, і Давидов ударом головою подвоїв перевагу своєї команди. Здавалося б. пітерська молодь мала б мерзнути від такого удару, але не тут-то було. Розіграш кутового біля воріт «Закарпаття»: навіс, серія рикошетів і м'яч у воротах. Причому хто саме його туди відправив, ніхто так і не зрозумів. Проходить кілька хвилин і «Зеніт» зрівнює рахунок. Грубу позиційну помилку при цьому допустила оборона закарпатців, невдало виконавши штучний офсайд.
Підопічні Ігоря Гамула пішли в наступ і за кілька хвилин до кінця матчу таки змогли вирватися вперед: ідеальний удар метрів з 25 вдався Дінця. А вже через хвилину арбітр на рівному місці придумав у ворота «Закарпаття» пенальті. Ніхто з присутніх так і не зміг пояснити, що відбулося в тому епізоді. Правда, в остаточному підсумку справедливість восторжествувала - Михайлов удар з «точки» відбив і тим самим приніс своїй команді перемогу. «Таку команду треба обігрувати з рахунком 10:0, - вигукнув після гри один з помічників Ігоря Гамула. - А ми її ледве замучили ».
Олександр ЗАЙЧУК, газета «СЕ в Україні»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 557 | Додав: Roland | Теги: Ігор Гамула, Закарпаття, Футбол, міжсезоння | Рейтинг: 0.0/0