Головна » 2009 » Грудень » 29 » Жирков приніс «Челсі» удачу
09:33
Жирков приніс «Челсі» удачу
жирков, челсі, тотенхемЮрій Жирков провів перший матч у Прем'єр-лізі в основному складі, «Челсі» ж здобув вольову перемогу над «Фулхемом». Романа Павлюченко не виявилося навіть у заявці на матч «Тоттенхема» з «Вест Хемом», який «шпори» виграли і повернулися на четверте місце.
Передноворічна футбольна лихоманка в Англії триває. Російському вболівальнику це складно уявити, однак 19-й і 20-й тури прем'єр-ліги слідують один за одним, причому більшості команд треба було провести матчі через день - в суботу і понеділок. Звик на Туманному Альбіоні футбольний люд ходити на стадіон між Різдвом і Новим роком, ось і доводиться грати в такому режимі.
Boxing Day дозволив без розгойдування почати роботу в Англії Роберто Манчіні, який на чолі «Манчестер Сіті» здобув протягом двох днів дві перемоги з загальним рахунком 5:0. Цього разу перед натиском «городян» не встояли футболісти «Вулверхемптона»: підопічні Манчіні здобули велику перемогу, головним творцем якої знову став Карлос Тевес. Цього разу аргентинець оформив «дубль», ще один м'яч виявився на рахунку що вийшов на заміну іспанця Хав'єра Гаррідо.
Юрій Жирков, ставши в липні футболістом «Челсі», забив переможний м'яч у своєму дебютному товариському матчі у ворота «Мілана» в американському Балтіморі, а потім через травму коліна пропустив старт сезону.
Упустив шанс поборотися за місце в стартовому складі з Ешлі Коулом і Флораном Малуда, Жирков, не дивлячись на свою універсальність і можливість зіграти як в обороні, так і в півзахисті, в прем'єр-лізі за весь перше коло провів всього 15 хвилин, вийшовши на заміну в матчі 14-го туру з «Вест Хемом». Крім того, Анчелотті випустив Юрія в другому таймі зустрічі з мадридським "Атлетіко" в Лізі чемпіонів, зате в матчах з «Порту» і кіпрським Апоель росіянин зіграв вже за 90 хвилин, хоча ці ігри турнірного значення не мали і Анчелотті дав передихнути Е. Коулу . Два матчі Жирков провів і в Кубку англійської ліги - з «Куїнз Парк Рейнджерс» і «Блекберном». Так що навіть стати футболістом у статусі що виходить на заміну Жиркову за півроку так і не вдалося.
У чомусь Жиркову допоміг по-справжньому дебютувати в прем'єр-лізі віддалений в суботньому матчі з «Бірмінгемом» Малуда, який заробив дискваліфікацію, та й справи «синіх» у грудневих матчах йшли як не можна гірше: в п'яти матчах було набрано всього шість очок при однієї перемоги - над аутсайдером «Портсмутом». Замінив Жирков, що залишився в запасі Ешлі Коула, замість Малуда ж грав Калу, з'явилися у складі також Паулу Феррейра і Баллак (замість Івановича і Беллетті), та й Старрідж вийшов лише у другому таймі.
Початок матчу вийшло для «Челсі» бентежить. Вже на 4-й хвилині перша ж атака гостей призвела до катраги справа Конческі, після серії промахів захисників «Челсі» м'яч відскочив до Боббі Замора.
«Челсі» кинувся відіграватися зусиллями активного Дрогба, якого захисники «Фулхема» нещадно били. Івуарієць раз по раз бив по воротах, але те Марк Шварцер виручить, то м'яч блокують захисники. Поступово атакуючий сяють спав, і стало ясно, що у «Челсі» немає особливих ідей, як зламати оборону гостей. Жирков ж занадто багато часу приділяв обороні, було помітно, що росіянин поки не наважується брати ініціативу на себе. А в одному з епізодів Жирков з Террі не зрозуміли один одного, і Юрій заїхав свого капітана бутсою по голові. Поки Террі приходив до тями, «Фулхем» провів непогану контратаку, і Чех насилу парирував потужний удар американця Клінта Демпсі. А варто було початися другому тайму, як мало не «привіз» собі гол Рікарду Карвалью, який дуже слабо скинув м'яч Чеху, і щастя Анчелотті, що Замора зіграв нерозторопності.
Однак подачі Жиркова до гострих моментів не приводили. Лише на 60-й хвилині черговий удар завдав Дрогба, і цього разу вже Шварцер проявив себе у всій красі. Поступово Анчелотті почав робити заміни, вийшли на поле Іванович і Старрідж. І нарешті навал «аристократів» видав на-гора результат. Іванович навісив, а Дрогба переправив м'яч у сітку. Минуло всього дві хвилини, як «Челсі» вже повів у рахунку: спрацювала друга заміна. Старрідж прострілив на Калу, Шварцер м'яч парирував, однак Кріс Смоллінг вніс його в свої ворота.
Тепер уже «Челсі» необхідно було утримувати рахунок, тому на 84-й хвилині Анчелотті замінив Жиркова на Ешлі Коула. І перемога від команди Анчелотті не вислизнула, до того ж Саломон Калу на останній хвилині влучив у поперечину.
Наставник «Тоттенхема» Гаррі Реднапп після суботньої нульової нічиєї з «Фулхемом» випустив в основному складі хорвата Луку Модріча і кращого бомбардира прем'єр-ліги Джермейна Дефо, але навіть не включив Романа Павлюченко в заявку на гру. Модріч після перелому ноги вперше вийшов в основному складі за чотири місяці і відкрив рахунок вже на 11-й хвилині, скориставшись відскоком після прострілу Леннона.
У другому таймі іменинник Том Хаддлстоун, якому в понеділок виповнилося 23 роки, потрапив у штангу, проте кращий гравець матчу Леннон все-таки організував другий м'яч, який забив Дефо, з другої спроби пробив Роберта Гріна. Наставник «молотобійців» Джанфранко Дзола був змушений вже в стартові 20 хвилин замінити отримали травми Скотта Паркера і конголезця еритему Елунга.
В іншому матчі «Блекберн» на своєму полі зіграв внічию з «Сандерлендом», у якого «дубль» оформив Даррен Бент, в снайперської гонці поступається з 13 голами лише Дефо і Дрогба. Продовжив безпрограшну серію «Бірмінгем», в гостях обіграв «Сток Сіті» завдяки м'ячу Кемерона Джерома.
Решта матчів 20-го туру пройдуть 29 і 30 грудня. «Арсенал» Андрія Аршавіна свій матч проведе у середу - в гостях у «Портсмута».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 680 | Додав: Roland | Теги: Тотенхем, челсі, Жирков | Рейтинг: 0.0/0