Головна » 2010 » Квітень » 18 » Зіграні чергові матчі 31-го туру Бундесліги
18:06
Зіграні чергові матчі 31-го туру Бундесліги
Майнц, Фрайбург, Шальке 04, Гамбург, Боруссія Менхенгладбах, Нюрнберг, Вольфсбург, Бундесліга, Байєр, Вердер, Штутгарт, футболЧимало цікавого підготувала суботня програма Бундесліги любителям німецького футболу. Кожен матч сьогодні був по-своєму цікавий, і, з огляду на наближення фінішу турніру, мав особливе значення для своїх учасників.
У Штутгарті, в одному з центральних поєдинків туру, з однойменною командою бився «Байєр». Господарі на всіх парах рвуться в зону єврокубків, гості ж намагаються утриматися на третьому місці і отримати квиток в Лігу чемпіонів. І рахунок у матчі відкрили саме вони, хоча вже на третій хвилині робити це повинен був «Штутгарт», коли після подачі з лівого флангу опинився на м'ячі Гебхарт, прямо перед яким красувався незахищений кут воріт «Байєра», чомусь до такого розвитку подій виявився не готовий (цікаво, навіщо він тоді взагалі йшов у чужу штрафну? ..) і свій момент бездарно втратив. Через десять хвилин спрацював знаменитий футбольний закон. Знання футбольної юриспруденції продемонстрував «фармацевт» Кісслінг, якого, внаслідок провалу оборони «швабів», Райнарц ідеально вивів на побачення з Леманном - на табло загорілося 0:1
Втім, Леверкузені не вдалося довго тішити себе ілюзіями про повторення першої половини першості, коли вони переможні рахунку, як правило, утримували. Неприємності почалися вже на 19-й хвилині, коли поле за друге попередження залишив швейцарський півзахисник команди Юппа Хайнкеса Транквілло Барнетта. А на 29-й хвилині «Штутгарт» рахунок зрівняв. І зробив це, звичайно ж Какау, який влітку німецький клуб покине. Молінаро на лівому фланзі пішов від Дердійок і прострілив у штрафну, де спритнішим за усіх виявився форвард господарів, вбивши головою м'яч у сітку воріт.
Проходив і далі у відкритій боротьбі матч подарував глядачам багато небезпечних моментів біля обох воріт, але просто відмінно проявляли себе воротарі. А на 71-й хвилині, одному з них - леверкузенці Рене Адлера - навіть щаблина на виручку прийшла: Треш на добиванні міг зіграти і краще.
І все-таки переможець у цьому матчі визначився. На 85-й хвилині з передачі Погребняка (і з «дозволу» Хююпя), свій другий м'яч у поєдинку забив Какау. Та вже, непросто буде «Штутгарту» підшукати цьому гравцеві рівноцінну заміну!
Але не тільки в Штутгарті сьогодні рясніють від небезпечних моментів. У Вольфсбурзі команди теж «пофеерілі» вдосталь. Двічі господарі зусиллями Джеко, а потім Графіте виходили вперед (дві прекрасні гольові передачі на рахунку Місімовіча!) І двічі гості рахунок порівнювали - спочатку найдосвідченіший Фрінгс був невблаганний з 11-метрової позначки (а пенальті то був досить неоднозначний), а пізніше Пісарро покарав захист «Вольфсбурга» за нерозторопність у власному штрафному
Однак, відновивши статус-кво «музиканти» не заспокоїлися і виконали «вовкам» таку симфонію, від якої у останніх ще довго у вухах дзвенітиме! 62-а хвилина, Торстен Фрінг, справжній капітан, знову продемонстрував свій видатний клас - прокинув головою м'яч собі на хід у штрафний, витончено перехитрив Барцальї і чарівно пробив у кут воріт Бенагліо - 3:2 повели гості! Ну а на 75-й хвилині після передачі Алмейда Озіла взяв фінальний акорд - майстерно прийнявши м'яч на груди, португалець пробив у правий кут. 4:2 - заслужена перемога «Вердера».
Відзначимо, що знову розчарував своїх шанувальників «Гамбург». Команда, яка продовжує боротьбу за кубок Ліги Європи, діставшись до півфіналу турніру, в національній першості продовжує сипатися. Тепер ось «Майнц» вдома програла. І ван Ністельрой не допоміг. Немов зурочив гамбуржців - не забуваємо, що до всіх нещастями, на цьому тижні вони позбулися своєї головної ударної сили, хорвата Младена Петріча. І це крім дискваліфікації ще одного форварда - лютого хлопця Хосе Герерро, що запустив пляшкою в фаната. Загалом, команда, судячи за повідомленнями німецької преси, просто таки тріщить по швах від внутрішньоколективних розборок і сварок.
Зате все спокійно в «Шальке». А як може бути інакше, якщо віжки гельзенкирхенського команди в руках «залізного» Фелікса Магата? .. Сьогодні «Шальке» заробили три очки, спокійно обігравши вдома «Боруссію» з Менхенгладбаха. Дубль на рахунку Ракітіча. І гольове мовчання від Кураньї - заощаджує енергію на суперників московського «Динамо»?
Ну і в битві аутсайдерів сильніше сьогодні опинився «Фрайбург». Два голи в цьому матчі забив Домінік Маро з «Нюрнберга», один з яких, на жаль, влучив у свої ворота. Таким чином, додавши до автоголу противника «свій» гол від Сіссе, «Фрайбург» добився дуже важливої перемоги і зрівнявся за очками з сьогоднішнім суперником. Тепер в низах турнірної таблиці чемпіонату Німеччини щільність команд просто зашкалює, а інтрига живе набагато більша, ніж на вершині
«Штутгарт» - «Байєр» - 2:1
Голи: Какау, 29. Какау, 85. - Кісслінг, 13.
«Штутгарт»: Леманн, Челоцці (Хедіра, 46), ТАСК, Дельпьер, Молінаро, Гебхарт (Погребняк, 71), Треш, Кузмановіч, Хільберт (Гліб, 60), Какау, Маріка.
«Байєр»: Адлер, Кастро (Сарпай, 20), Фрідріх, Хююпя, Кадлец (Хельмес, 90), Райнарц, Відал, Барнетта, Кроос, Кісслінг, Дердійок (Бендер, 79).
Попередження: Какау, 15. Дельпьер, 24. Маріка, 78. Погребняк, 90. - Барнетта, 16. Сарпай, 55.
Вилучення: Барнетта, 19.
«Вольфсбург» - «Вердер» - 2:4
Голи: Джеко, 18. Графіте, 40. - Фрінгс, 38 (з пенальті). Пісарро, 49. Фрінгс, 62. Угу Алмейда, 75.
«Вольфсбург»: Бенальо, Джонсон (Деджага, 85), Рітер, Бардзальі, Шефер, Жозуе, Хасебе (Мартінс, 70), Гентнер, Місімовіч, Графіте, Джеко.
«Вердер»: Візі, Фріц, Мертесакер, Налдо, Пасанен, Фрінгс, Баргфреде (Йенсен, 84), Марін (Угу Алмейда, 58), Озіл, Хунт (Боровскі, 72), Пісарро.
Попередження: Місімовіч, 54. - Фрінгс, 59. Угу Алмейда, 75. Боровскі, 77.
«Гамбург» - «Майнц» - 0:1
Голи: Бансе, 20
«Гамбург»: Зростання, Демель, Боатенг, Матейсен, Аого (Байстер, 82), Яролім (Бертрам, 69), Тесхе (Торун, 69), Зе Роберто, Троховські, Берг, Ван Ністелрой.
«Майнц»: Мюллер, Забавник, Свенссон, Новескі, Фаті, Кархан, Полянський, Сото (Хеллер, 7), Бансе, Шалай (Хоогланд, 67), Шюррле (Амрі, 84).
 «Шальке 04» - «Боруссія» М - 3:1
Голи: Ракітіч, 8. Фарфан, 45. Ракітіч, 47 (з пенальті). - Бобаділья, 16.
«Шальке 04»: Нойер, Рафінья, Хеведес, Бордон, Шмітц, Клюге (Матіп, 49), Ракітіч, Хао (Асамоа, 85), Фарфан, Еду (Гаврановіч, 46), Кураньї.
«Боруссія» М: Байлі, Левелс, Брауерс, Данте, Даемс, Маркс, Бредлі, Матмур (Херманн, 75), Аранго, Реус (Колаутті, 86), Бобаділья.
Попередження: Хеведес, 72. - Бобаділья, 33. Матмур, 44.
«Фрайбург» - «Нюрнберг» - 2:1
Голи: Маро, 4 (автогол). Сіссе, 60. - Маро, 79.
«Фрайбург»: Пуплен, Муйджа, Барт, Бутшер, Бастіанс, Шустер, Джагер (Калігіурі, 90), Флум (Топрак, 81), Макіаді, Ідрісса, Сіссе (Райзінгер, 85).
«Нюрнберг»: Шефер, Дікмайер, Марох, Вольф, піноль, Оттль, Гундоган (Тавареш, 64), Ріссе, Франц (минтай, 65), Буньяку, Чупо-Мотінг (Харістеас, 71)
Попередження: Флум, 28. Муйджа, 88. - Вольф, 28. Піноль, 90.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 370 | Додав: Roland | Теги: Гамбург, бундесліга, Вердер, Фрайбург, Майнц, Байєр, нюрнберг, Шальке 04, Вольфсбург, Боруссія Менхенгладбах | Рейтинг: 0.0/0