Головна » 2010 » Червень » 20 » Знову Гьян забиває з пенальті, знову Австралія дограє вдесятьох
09:01
Знову Гьян забиває з пенальті, знову Австралія дограє вдесятьох
збірна Австралії з футболу, збірна Гани з футболу, ЧС-2010, футболНещасна, нещасна Австралія! Не той у команди з Зеленого Континенту запас зірок, щоб втрачати їх в кожній грі за помахом червоної картки в руці арбітра. Але втрачають, все одно втрачають! З фатальним завзятістю! Долю Тіма Кехілл сьогодні повторив Гаррі Кьюелл і, якщо подивитися на склад австралійців, то неважко спрогнозувати, що в матчі з сербами з поля виженуть Шварцера. Правда, серби, по ідеї, привезуть собі безглуздий пенальті за «волейбольну» гру рукою в своїй штрафній, і шанси будуть зрівняні.
Але не будемо заглядати у завтра - розберемося для початку з сьогодні.
Отже, не минуло й десяти хвилин гри (добре, добре, десять хвилин як раз і пройшло!), Як Австралія відкрила рахунок своїм забитим голам в ПАР. Це Бретт Холман орлом кинувся на добивання після того, як кіпер Гани Річард Кінгсон невдало відбив пущений зі штрафного м'яч - 1:0 на користь «сокерус». І всім кенгуру світу зносить башту від щастя!
Нагадаємо, що в разі перемоги Австралії над Ганою, в групі D склалася б цікава ситуація - перед останнім туром у всіх місцевих команд було б по 3 очки.
Але ганці цікавістю не славляться, їм вихід до 1 / 8 подавай. І без усяких там трюків. А тому, пропустивши від Холман, активізувалися і небезуспішно намагалися перемістити гру на половину поля противника. Кілька разів африканців підводили рішення, які вони брали в завершальних фазах атаки, але на 24-й у виборі засобів вони виявилися точними - після розіграшу кутового Джон Менса пробиває вже в порожній кут воріт і м'яч на лінії потрапляє в руку Кьюелла. Інша рука, та, що виростає з головного арбітра зустрічі Роберто Розетті, показує Кьюелла червону картку. А Г `ян, як і в минулій грі з сербами, точний з пенальті - 1:1.
Все, що залишився до перерви,, ганці атакували, сподіваючись схилити чашу терезів на свою користь. Запам'ятався відмінний момент, створений Кевіном-Принцом Боатенг за лічені хвилини до свистка на перерву, коли не піддавалися германізації футболіст класно «розхитав» захисника і завдав з-під нього щільний удар у дальній кут.
Перша половина другого тайму теж залишилася за ганці. Вони багато контролювали м'яч, «тусілі» на половині поля австралійців, але толку від цього було небагато. Зате їхні суперники, чи не в першій же своїй атаці за другі 45 хвилин, мало не забили - Скотт Чіпперфілд опинився в штрафній Гани так стрімко, що оборона «чорних зірок» не встигла зреагувати, і дозволила йому пробити головою. Але Чіпперфілд пробив вище воріт.
Цей дзвіночок розбудив австралійців. Вони повірили в свої сили і, окрилені вірою, на 72-й хвилині зловили Гану на контратаці - Уілкшір вийшов тет-а-тет з голкіпером, в нього і пробив! М'яч відскочив до Кеннеді, але його удар корявий по порожніх воротах викликав огиду. Відразу два реальний шанс поховали бідолахи-австралійці за одну хвилину!
До честі австралійців, матч догравали вони вельми гідно. Навіть якось забуватися стало, що на полі їх не 11. Фінальний рахунок на табло виглядав справедливо. Втім, як і завжди.
А ще не обійшлося без крові. Під завісу зустрічі ганець Джон Пентсіл отримав удар по обличчю і поле покинув на ношах. Сподіваємося, c хлопцем нічого серйозного.
За матеріалами: Олексій ВЕРБИЦЬКИЙ, Sport.ua
Гана - Австралія - 1:1
Рюстенбург. Стадіон «Royal Bafokeng Stadium»
Гана: Кінгсон, Айев, Пентсіл, Джонатан Менса, Асамоа (Мунтарі, 77), К-П.Боатенг (Амоа, 88), Адді, Сарпі, Аннан, Таго (Овусу-Обейе, 56), Гьян
Австралія: Шварцер, Ніл, Холман (Кеннеді, 68), Куліна, Карні, Валері, Мур, Уілкшір (рукавиці, 84), Брешиано (Чіпперфілд, 66), Емертон, Кьюелл
Арбітр: Роберто Розетті (Італія)
Гьян (25 - з пенальті) - Холман (11)
Адді (40), Менса (79), Аннан (84) - Мур (86)
Кьюелл (24, фол останньої надії)
Удари (в ствір): 19 (6) - 7 (4).
Кутові: 7 - 1
Офсайди: 2 - 2
Категорія: ЧС - 2010 | Переглядів: 426 | Додав: Roland | Теги: Футбол, збірна Австралії з футболу, ЧС-2010, збірна Гани з футболу | Рейтинг: 0.0/0