Головна » 2010 » Березень » 3 » Знову забиває в Англії
05:53
Знову забиває в Англії
Робіньо, сб. Ірландії, сб. БразиліїНа стадіоні лондонського "Арсеналу" "Емірейтс" відбувся товариський матч збірних Бразилії та Ірландії. Більша частина матчу пройшла з перевагою південно-американців. Підопічні Джованні Трапаттоні в основному оборонялися, сподіваючись на контратаки в чисто британському стилі з фланговими проривами і навісами у штрафну. Однак ірландцям все ж таки не вдалося стримати Робіньо, який ще недавно грав в Англії, а зараз на правах оренди повернувся до рідного "Сантос". За хвилину до кінця першого тайму простріл Робіньо у власні ворота переправив Ендрюс. Справедливості заради варто відзначити, що це відбулося з дозволу асистента арбітра, який не помітив офсайд у бразильця.
У другому таймі Робіньо вже вдалося відрізнитися самому. Навіть двічі, але перше взяття воріт було скасовано з-за очевидного офсайду, але незабаром нападаючий "Сантоса" відправив м'яч у ворота Гівена за всіма правилами - 2:0. Відзначимо класну комбінацію за участю Кака і Графіте.
Товариський матч. Лондон, Англія.
Ірландія - Бразилія - 0:2
Голи: Ендрюс, 44-А.Г., Робіньо, 76.
Ірландія: гивень, Макшейн, Келлі, Сент-Леджер, Кілбейн, Лоуренс (Маккарті, 70), Уїла (Макгіді, 57), Ендрюс, Дафф (Гібсон, 57), Дойл (Бест, 78), Кін.
Бразилія: Жуліо Сезар, Майкон (Карлос Едуардо, 84), Лусіо (Луізао, 82), Жуан, Рамірес (Даніел Алвес, 64), Жилберто Сілва, Феліпе Мело, Кака, Мішел Бастос, Адріано (Графіте, 65), Робіньо ( Нілмар, 78).
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 479 | Додав: Roland | Теги: робіньо, сб. Ірландії, сб. Бразилії | Рейтинг: 0.0/0