Головна » 2009 » Грудень » 1 » Золотий М'яч у Мессі!
11:55
Золотий М'яч у Мессі!
мессі, барселона, золотий мячАргентинський півзахисник став кращим гравцем року, що минає
Аргентинський півзахисник «Барселони» Ліонель Мессі став володарем Золотого М'яча, кращому гравцеві 2009 року. Мессі став шостим гравцем «Барселони», який удостоївся цієї нагороди і першим з тих пір, як в 2005 році цей трофей заробив Роналдіньо.
У списку кращих гравців Лео випередив Кріштіану Роналду, який зайняв друге місце, і свого одноклубника Хаві, який посів третє місце в опитуванні авторитетного французького видання France Football. Нагадаємо, що минулого сезону аргентинець виграв зі своїм клубом чемпіонат і Кубок Іспанії, Лігу чемпіонів і Суперкубок УЄФА.
За підсумками голосування, що проводиться серед журналістів усього світу, Мессі набрав 473 балів, з 480 можливих. Це стало рекордом відставання лідера від другого місця, яке з 233 балами зайняв хавбек «Реалу» Роналду. Хаві в цій номінації набрав 170 очок.
«Чесно кажучи, я очікував, що буду головним претендентом на це звання, - заявляє в інтерв'ю AP володар Золотого М'яча. - «Барселона» виграла в минулому сезоні всі можливі титули, але ми були сильні, в першу чергу, своєю командною грою. Це визнання дуже важливо для мене. Всі футболісти, які удостоювалися цієї нагороди - це великі гравці! Але багато великі футболісти так і не змогли добитися такого високого визнання ».
У ТОП-5 «Барселона» представлена трьома гравцями. Крім Мессі і Хаві, четверте місце посів Андреас Іньєста, а п'яте місце належить екс-гравця каталонського клубу - Самуелю Ето'О.
Відзначимо також, що росіянин Андрій Аршавін з п'ятьма балами зайняв 21 позицію, а екс-гравець донецького «Металурга» і ще один представник «Барселони» Яя Туре влаштувався на 28 місці.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 2039 | Додав: Roland | Теги: Барселона, Золотий мяч, мессі | Рейтинг: 0.0/0