Головна » 2010 » Січень » 24 » "Зоря" крупно поступилася німецькому "Ерфурт"
21:55
"Зоря" крупно поступилася німецькому "Ерфурт"
Зоря, Товариські матчі, ЗбориРозпочався другий етап зборів для луганської "Зорі". Сьогодні ж, "чорно-білі" провели свій перший контрольний поєдинок у Туреччині. Суперником луганчан стала команда одного з нижчих дивізіонів німецьких - футбольний клуб "Ерфурт". Відзначимо, що це був далеко не бойовий склад луганської команди. Анатолій Чанцев дав шанс відпочити перевіреним виконавцям, кинувши в бій тих футболістів, які мали недостатньо ігрової практики.
У сьогоднішній грі був зафіксований не футбольний, а скоріше, хокейний рахунок, а перший гол у ворота "Зорі" влетів з пенальті на 20-й хвилині. Через дві хвилини Джихані вдалося зрівняти рахунок, але до перерви "Ерфурт" вів вже 1:3. Спочатку був автогол Малого, а потім вже відзначилися, безпосередньо, гравці суперника.
У другому таймі було зафіксовано стільки ж забитих м'ячів, скільки і в першому. Єдиний гол за "Зорю" провів Джихані з пенальті, а "Ерфурт" відзначився тричі. Підсумок зустрічі 2:6 - далеко не на нашу користь.
"Зоря" - "Ерфурт" - 2:6 (1:3)
"Зоря": Полтавцев, Мазур, Малий, Рудика, Огіря, Картушов (Білий, 46), Лісовий, Колесніченко, Волков, Джихані, Сікорський.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 421 | Додав: Roland | Теги: Збори, Товариські матчі, Зоря | Рейтинг: 0.0/0