Головна » 2010 » Квітень » 8 » Зоря - Металург Д - 1:1
05:51
Зоря - Металург Д - 1:1
Зоря Луганськ, чемпіонат України з футболу, Металург Донецьк, футболНе дуже цікавим видався матч перенесеного 13-го туру між луганською «Зорею» і донецьким «Металургом». Відверта нудьга в першому таймі плавно перетекла в другу половину. Правда, команди обмінялися голами, але особливої гостроти це матчу не додало. Закономірна нудна нічия. Плюс, звичайно, в тому, що «Зоря» зуміла перервати свою безвиграшну серію пятіматчевую. Одне очко, все-таки краще, ніж нічого.
Трохи розбурхує те, що той «Металург», який сьогодні грав з «Зорею», можна було обігрувати. Звичайно, не в півноги, але, в принципі, суперник був прохідний. Все частіше і частіше ходять чутки про те, що в команді Миколи Костова не все так гладко. Сьогодні футболісти «Металурга» в дуже поганому настрої залишали стадіон «Авангард». Напевно, розраховували відвезти перемогу з Луганська? Даремно ... «Металург» може бути цілком задоволений, що не поїхав з «бубликом» в кишені.
Перший тайм не радував глядачів моментами. Гра була відверто нудною, і навіть незначні моменти і ті можна перерахувати на пальцях. Намагалися бити по воротах донецької команди Шевчук і Каменюка, але їх удари принципової загрози не носили. Були в матчі і неприємні моменти. Ковальов після зіткнення з гравцем "Металурга» за допомогою докторів залишив поле і був замінений на Рудику, який, до речі, провів свій, фактично, перший повний матч за «Зорю».
Найбільш гострий момент був у гравця «Металурга» Маріо Сержіо, але його удар потягнув Шуст. Ну, ось, власне кажучи, і вся гострота першого тайму. Логічне завершення першої половини зустрічі за рахунку 0:0.
А от у другому таймі гра пішла поактивніше. Правда, розвивалася вона на зустрічних курсах. «Зоря», яка, в принципі, володіла територіальним та ігровою перевагою в першому таймі, на початку другого відрізку віддала ініціативу в руки суперника. За що і поплатилася. На 64-й хвилині після навісу хорошого Маріо Сержіо, Мгуні головою відправив м'яч у ворота луганської команди.
До речі сказати, розвиток подій у луганчан пішло не так як після першого пропущеного м'яча в матчі з «Динамо». «Зоря» руки не опустила і не втрачала шанс відігратися. У бій був кинутий Сергій Силюк, який у цьому матчі не вийшов у стартовому складі. І тут же «Зоря» відігралася. Тарас Лазарович, який досить активно діяв упродовж всієї гри, отримавши передачу від Силюка, увірвався в штрафну і потужно пробив. М'яч вдарився у поперечину, потім у газон, і відлетів назад у поле, де Силюк ударом головою вколотив шкіряного у ворота. Як показав повтор, м'яч ще після удару Лазаровича залетів у ворота, але суддя зафіксував взяття воріт лише після удару Силюка. Сергій виявився дуже до речі, і його удар не був зайвим, адже важко припустити, як розвивалися б події і був би зарахований гол Тараса Лазаровича.
Далі на полі була позиційна боротьба. «Зоря» не втрачала шансів відігратися, але було прекрасно видно, що «Металург» нічию вже точно не упустить. На останніх хвилинах хороший момент був у Паріт Джихані, але легіонеру «чорно-білих» не вистачило точності.
У будь-якому випадку, одне очко краще, ніж нічого. «Зоря» наздоганяє ужгородське «Закарпаття» в турнірній таблиці, і від цього на душі стає трохи легше. Боротьба внизу турнірної таблиці лише триває і ще невідомо, які дві команди покинуть Прем'єр-лігу в цьому сезоні.
«Зоря» - «Металург» Д - 1:1
«Зоря»: Шуст, Єзерський, Ковальов (Рудика, 24), Каменюка, Чайковський, Мілько, Скоба (Полянський, 57), Джихані, Шевчук, Лазарович, Картушов (Силюк, 65).
«Металург»: Дишленкович, Маріо Сержіо, Коротецький, Воловик, Прийма (Боавентура, 74), Янков, Димитров, Жозе Соарес (Танаса, 83), Мхітарян, Кінгслі (Годін, 74), Мгуні.
Голи: Лазарович (68) - Мгуні (63).
Попередження: Силюк (78), Каменюка (86), Шевчук (91) - Дімітров (80), Маріо Сержіо (91).
Удари (в ствір): 9 (3) - 8 (3).
Кутові: 0 - 3.
Офсайди: 2 - 2.
Глядачів: 8.000
Оцінка поля: 3
Чесна гра: 7,250 - 7,500.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 382 | Додав: Roland | Теги: Зоря Луганськ, Футбол, металург донецьк, чемпіонат України з футболу | Рейтинг: 0.0/0