Головна » 2010 » Січень » 27 » "Зоря" поступилася "Динамо" Тбілісі
10:10
"Зоря" поступилася "Динамо" Тбілісі
Зоря, Динамо Тбілісі, Товариські матчі, Збори"Зоря" - "Динамо" (Тбілісі) - проводити цей матч у Луганську, напевно був би аншлаг. Уболівальники зі стажем пам'ятають, які захоплюючі поєдинки проходили між сьогоднішніми суперниками в союзні часи.
У дебюті зустрічі гравці "Динамо" зуміли організувати атаку, яка закінчилася ударом по воротах "Зорі", м'яч пройшов повз. Незабаром гра перейшла на половину поля суперника української команди. Луганчани контролювали м'яч, чинили постійний тиск на ворота грузинської команди, створили кілька небезпечних моментів, але забити не вдалося. На перерву команди пішли з рахунком 0:0.
Через дві хвилини після початку другого тайму Силюк увійшов до штрафної "Динамо", завдав точного удару в дальній кут і відкрив рахунок у матчі. Гольове перевагу "Зорі" тривало недовго. На 51-й хвилині в штрафному Шуста зіграв на випередження тбіліський форвард і зрівняв рахунок. На 66-й хвилині груба помилка голкіпера луганського дозволила "Динамо" вийти вперед. Луганчани намагалися відігратися. Вигідну можливість врятувати свою команду від поразки упустив Шевчук, який не потрапив по воротах з близької відстані.
"Зоря" - "Динамо" (Тбілісі) - 1:2 (0:0)
Голи: Силюк (47) -? (51),?? (66).
Склад "Зорі": Шуст, Шевчук, Єзерський, Ковальов, Каменюка, Скоба (Рудика), Чайковський, Силюк, Лазарович (Джихані), Семененко, Білий.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 494 | Додав: Roland | Теги: Динамо Тбілісі, Товариські матчі, Збори, Зоря | Рейтинг: 0.0/0