Головна » 2010 » Лютий » 15 » «Зоря» провела контрольний поєдинок
12:57
«Зоря» провела контрольний поєдинок
футбол, міжсезоння, Зоря Луганськ, Лакташі БосніяЗОРЯ - ЛАКТАШІ Боснія -2:1 (0:1)
Голи у «Зорі»: Лазарович, 60 (1:1). Чайковський, 83 (2:1).
«Зоря» (Луганськ): Шуст, С. Шевчук, Єзерський, Ковальов, Семененко (Рудика, 68), Скоба (Колесніченко, 84), Мілько (Білий, 38), Чайковський, Силюк (Волков, 68), Каменюка, Лазарович (Картушов, 73).
Перший контрольний матч у рамках останнього турецького збору «Зоря» проводила проти представника боснійського чемпіонату «Лакташі» і перемогла з рахунком 2:1.
Звітний поєдинок проходив з перевагою українського колективу, проте першими забитим м'ячем відзначилися суперники. На 17-й хвилині балканців заробили право на штрафний удар метрах в 20-ти від воріт, послідував удар, і Богдан Шуст нічим не зміг допомогти своїй команді.
Підопічні Анатолія Чанцева посилили тиск на ворота боснійців, і останнім лише ціною грубості вдавалося стримувати натиск луганчан. Результатом такого неджентльменского поведінки суперника стала травма Вадима Мілько, якого на 37-й хвилині замінив Максим Білий.
У другому таймі активність футболістів «Зорі» почала приносити дивіденди. На 60-й хвилині рахунок зрівняв Тарас Лазарович, першим опинився на м'ячі після Сейва голкіпера «Лакташі». А на 83-й перемогу своїй команді приніс Ігор Чайковський, який скористався своєчасною передачею Єгора Картушова, повідомляє кореспондент «СЕ» Олександр ЗАЙЧУК.
газета «СЕ в Україні»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 367 | Додав: Roland | Теги: Зоря Луганськ, Футбол, Лакташі Боснія, міжсезоння | Рейтинг: 0.0/0