Головна » 2010 » Лютий » 17 » "Зоря" розгромила польська "Відзев"
05:56
"Зоря" розгромила польська "Відзев"
Зоря, Товариські матчі, ЗбориЛуганська "Зоря" провела свій черговий матч на зборах. У суперники "чорно-білим" цього разу дісталася команда "Відзев" з Другої польської ліги (аналог нашої Першої ліги).
Новачків у луганчан як і раніше немає, але і таким складом "Зоря" без проблем справилася з суперником. Перший гол влетів у ворота "Відзева" вже на 19-й хвилині, коли неузгодженість захисту та голкіпера суперника дозволила Силюк заволодіти м'ячем і перекинути його через голкіпера - 1:0.
У другому таймі "Зоря" темп не зменшила. Вже на перших хвилинах другої половини зустрічі розгорнулася атака луганчан закінчилася взяттям воріт. Триходівка Силюк-Лазарович-Білий завершилася точним ударом останнього - 2:0. А вже через дві хвилини у ворота польської команди був призначений пенальті, який реалізував Шевчук. Більш ніж переконлива перемога луганчан - 3:0.
"Зоря" - "Відзев" - 3:0
Голи: Силюк (19), Білий (47), Шевчук (49).
Стартовий склад "Зорі": Шуст, Шевчук, Єзерський, Ковальов, Каменюка, Семененко, Скоба, Чайковський, Силюк, Білий, Лазарович.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 389 | Додав: Roland | Теги: Товариські матчі, Збори, Зоря | Рейтинг: 0.0/0