Головна » 2010 » Січень » 20 » "Зоря" розійшлася миром з володарем Кубка Казахстану
09:01
"Зоря" розійшлася миром з володарем Кубка Казахстану
Зоря, Товариські матчі, ЗбориСьогодні луганська «Зоря» продовжує підготовку до весняної частини чемпіонату провела другий товариський матч. Цього разу суперником луганчан був володар Кубка Казахстану - «Атирау».
У дебюті зустрічі луганчани зуміли заволодіти ігровою перевагою, контролювали хід поєдинку і створили два небезпечних моменти біля воріт суперника. Але, обидва рази Микита Каменюка не зумів точно нанести завершальний удар. У середині тайму казахи вирівняли гру. Суперники по черзі володіли м'ячем. Однак створити реальну загрозу нікому так і не вдалося. На перерву команди пішли з рахунком 0:0. Незважаючи на товариський статус матчу, на 45-й хвилині, перед Тарасом Лазарович із-за зайвих розмов з арбітром, спалахнуло червоне світло.
Другий тайм так само не виявив найсильнішого і рахунок не змінився.
Товариський матч. Анталія, Туреччина.
"Зоря" - "Атирау" (Казахстан) - 0:0
"Зоря" (1 тайм): Шуховцев, Шевчук, Єзерський, Ковальов, Чайковський, Картушов, Семененко, Скоба, Каменюка, Силюк, Лазарович.
"Зоря" (2 тайм): Шуст, Вайткунас, Малий, Колесніченко, Огіря, Лісовий, Білий, Сікорський, Вассура (Фумаса), Волков, Джихані.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 404 | Додав: Roland | Теги: Збори, Товариські матчі, Зоря | Рейтинг: 0.0/0