терек, локомотив, футбол, чемпіонат росіїТерек - Локомотив 0:0
Терек: Дикань, Омельянчук, Ятченко, Феррейра, Уціев, Георгієв, Маурісіо (Гвазава, 72), Арсе (Кобенко, 83), Лахіялов, Асільдаров (Саду, 83), Бракамонте
Локомотив: Гілерме, Кузьмін, Баша, Асатіані, Янбаєв, Дуймовіч, Тарасов, Глушаков, Алієв, Одемвінгі, Майкон (Смольников, 87)
Попередження: Бракамонте, 88 - Кузьмін, 32; Гілерме, 52; Глушаков, 72; Майкон, 76
Суддя: Безбородов (Санкт-Петербург)
Грозний. Стадіон ім. С. Білімханова
Терек-мол - Локомотив-мол 1:1
Голи: Едіев, 2 - Полоз, 40-пен
«Локомотив» зіграв внічию з «Тереком» в Грозному (0:0), хоча Юрій Сьомін залишив у запасі Дмитра Сичова. Господарі двічі потрапили в штангу, а арбітр Владислав Безбородов скасував два голи у ворота Гілерме.
У першому випадку лише бічний суддя врятував Безбородова, який не помітив гру Асільдаров рукою, від конфузу і серйозного скандалу.
«Терек» першотравневим матчем з «Локомотивом» продовжив серію зустрічей з фаворитами першості, яку поки проводить дуже непогано, програвши лише «Спартаку» і відібравши очки у «Динамо» з «Зенітом». Причому Анатолій Байдачний за підтримки свого боса Рамзана Кадирова в своїх очкових втрати звинувачує арбітрів, які допускали помилки в матчах з біло-блакитними і Санкт-Петербурзі (причому на них має право на жалобу, і протилежна сторона). Кадиров ж зробив власний висновок щодо такого відношення до «Тереку» з боку арбітрів: мовляв, вони, особливо у Грозному, таким чином набирають вісти: нібито, не дивлячись на тиск чеченської сторони, не злякалися. Судження, принаймні спірне, проте, якщо залишити за дужками горезвісний «Кодекс честі», яка має право на існування. Таке ж предматчеве тиск на суддів було і з боку інших.
Зокрема, «Спартака» і того ж «Локомотива», наставник якого вже встиг заробити дискваліфікацію.
Якщо ж повертатися до футбольної стороні справи, то, незважаючи на зіграність оборони, головним героєм чи не кожного матчу «Терека» стає 32-річний голкіпер Андрій Дикань, який за свою гру заслужив (вперше в житті!) Запрошення на збір національної команди України . Так що, швидше за все, найближчим часом кількість гравців, заявлених як росіяни, але виступають за збірні інших країн, додасться. Вийшов Дикань і на матч з «Локомотивом» - протистояти новому партнерові по збірній Олександру Алієву. В цілому у «Терека» у порівнянні з матчем з «Зенітом» жодних перестановок не було, навіть Маурісіо знову вийшов на поле, хоча був замінений у Санкт-Петербурзі ще в першому таймі і дуже був того незадоволений.
«Локомотив» у попередніх турах набрав стільки ж очок, скільки і «Терек», але випереджав південців за рахунок більшої кількості перемог.
Третю «залізничники» здобули у матчі з «Томью», коли з трибуни спостерігав за матчем Юрій Сьомін. Після тієї гри він зізнався, що і надалі непогано б дивитися футбол з верхотури, ось тільки в Грозному на подібний експеримент не наважився. Що ж стосується кадрових рішень, то воно було одне, але дуже серйозне. Вперше в сезоні залишився в запасі Сичов, зате повернувся до складу центральний півзахисник Дмитро Тарасов. При цьому схема 4-2-3-1 не змінилася: Глушаков грав праворуч, Майкон ліворуч, Одемвінгі в центрі нападу, а Кузьмін з Янбаевим помінялися флангами.
Розгойдувалися команди довго, але 10-хвилинна розвідка того коштувала - надалі футбол був багатий на події. Перший непоганий момент мав Майкон, коли послизнувся Уціев, але бразильський форвард такого подарунка не очікував. Потім ініціативу взяв на себе Алієв - перший його удар прийшовся повз ворота, а наступний, зі штрафного, з великими труднощами парирував Дикань.
Потім голкіпер «Терека» відбив вже удар Тарасова метрів з 18 - м'яч локомотівцу подарував Омельянчук.
«Терек» ж відповів вперше лише на 19-й хвилині, зате як! Арсе потрапив у штангу, ніж застав зненацька Гілерме, який навіть і не думав стрибати за м'ячем. Потім бразильського воротаря розім'яли дальніми ударами Лахіялов з Георгієва.
На 30-й хвилині атакував рідше, але гостріше «Терек» провів комбінацію правим флангом, і вже Лахіялов потрапляє в штангу, хоча перед капітаном господарів був порожній кут. А на 34-й хвилині виник епізод, який ще довго буде обговорюватися, але, схоже, Владислава Безбородова виручив помічник на лінії, інакше пітерський арбітр дізнався б, який в гніві Юрій Палич. Після навісу Георгієва пробив Асільдаров і сам же добив м'яч у сітку. Безбородов вказав на центр, проте лише на повторі стало ясно, що перший удар форвард «Терека» завдавав рукою.
Протести гостей, яких підтримав лайнсмен, були прийняті, і м'яч не був зарахований. Що б потім не говорили в Грозному, справедливо.
Після перерви «Терек» атакував уже частіше і незабаром забив, але м'яч знову скасували: Гілерме відбив далекий удар Маурісіо, Асільдаров на добиванні потрапив у бразильця, а Бракамонте - у сітку, але вже був піднятий прапорець. На 56-й хвилині Гілерме парирував потужний удар Георгієва метрів С15. «Локомотив» захищався, а в одній з рідкісних контратак Одемвінгі пробив уздовж воріт. Зате на 70-й хвилині гості зобов'язані були забивати, але Дикань, Мирону Маркевичу на замітку, виручив після удару Дуймовіч в упор.
Щоб не зменшувати тиск, Байдачний випустив на поле Гвазава, а потім ще й Садаева з Кобенко. На 86-й хвилині зводить ноги в Майкона, проте Сьомін випускає не Сичова, а Ігоря Смольнікова. І на 88-й хвилині після навісу Алієва зі штрафного ледь не забив Баша. У результаті «Локомотив» нічию утримав, а Сьомін після гри порахував результат позитивним. «Могли програти, а могли і перемогти», - сказав наставник гостей.
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 383 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Терек, локомотив, Чемпіонат Росії | Рейтинг: 0.0/0